​Біографія Ігоря Миколайовича Янковського


Январь 16, 2018 – 19:49
Напольные покрытия. Пробка

Ігор Миколайович Янковський - фінансист, підприємець, меценат, а також голова Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього».

Ігор Миколайович народився 24 травня 1974 року в Україні, в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області.

родина

Батько, Микола Андрійович Янковський - відомий політик, кандидат економічних наук, професор, почесний голова правління ПАТ «Концерн Стирол».

Мати, Валентина Василівна Янковська - інженер хімік-технолог.

Дружина - Світлана Олександрівна Янковська, діти - дочка Маргарита 2007 року народження і син Олександр 2001 року народження.

Освіта

Игорь Янковский Украина.Н. Янковський вчився в Дніпропетровському медичному училищі і закінчив його з червоним дипломом. У 1994 році вступив в Міжнародний науково-технічний інститут ім. Академіка Ю. Бугая, а вже через 2 роки, в 1996 році вступив в Long Island University CW Post в Нью-Йорку (США). У 1999 році Ігор Янковський отримав ступінь бакалавра в галузі фінансів (BS Business Finance).

бізнес

З 1995 року разом з батьком - Миколою Андрійовичем, Ігор Янковський брав участь в створенні Торгового Дому концерну «Стирол» в місті Горлівка Донецької області, найбільшого хімічного підприємства України, яке спеціалізується на виробництві полімерних матеріалів, аміаку, азотних мінеральних добрив, а також фармацевтичних препаратів .

Пізніше, І. Н. Янковський керував розвитком торгівлі продукції концерну «Стирол», а також налагодженням міжнародних ділових відносин.

Микола Андрійович ЯнковскійВ 2009 році Ігор Миколайович увійшов до складу Наглядової ради концерну «Стирол» і очолив Комітет з аудиту, де координував розвиток корпоративних взаємозв'язків всередині структури підприємства.

Також, в його компетенцію входило впровадження європейських стандартів якості роботи всередині підприємства.

У 2010 році концерн «Стирол» був проданий. Надалі, Ігор Янковський продовжив вести бізнес в торговій, фінансової та інвестиційної сфері на світових фінансових ринках.

Похожие публикации