Все про ​Polimin


Июнь 1, 2018 – 19:14
Какое напольное покрытие лучше

Polimin - це одна з марок групи компаній "Фомальгаут"

Компанія має чотири заводи з виробництва сухої будівельної суміші даної торгової марки. Проводять такі суміші згідно сертифікації по міжнародній системі стандарту і якості ISO-9001.

Під цією торговою маркою виготовляється понад 120 видів різноманітної продукції, серед якої найбільш популярні матеріали для підготовки підстави, для вирівнювання, для ремонту підлоги, облицювальні, декоративні, теплоізоляційні, гідроізоляційні матеріали, будівельні розчини.

Особливу увагу слід приділити сухих будівельних сумішей Polimin. Вони знаходяться на першому місці в будівельних і ремонтних роботах. Тому вітчизняна компанія «Фомальгаут», з головним офісом в Києві і виробничими заводами в трьох містах України, своїм першочерговим завданням вважає їх виробництво.

Вы можете приобрести смесь Полимин на сайте http://build.kvs-centr.com.ua/polimin по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Також можна відзначити високу якість і затребуваність наливної, самовирівнюється статі цієї торгової марки. Він являє собою суху суміш на цементній основі з добавками дрібнофракційних кварцового піску. Така підлога відрізняється підвищеною пластичністю і здатністю до розтікання. Пол ПОЛИМИН ЛЦ-4 можна застосовувати в будь-якому будівництві: житловому, адміністративному або промисловому. Як правило, на фінішному етапі їм вирівнюють поверхню підлоги під укладку листових або рулонних покриттів: паркету, паркетної дошки, ламінованого паркету, ковроліну, лінолеуму. Така підлога можна використовувати в якості завершального самостійного покриття на жорстку основу в офісах або горищних приміщеннях.

Надати жителям країни можливість придбати високоякісні будівельні матеріали, які відрізняються ще й невеликою ціною - головне завдання компанії. Дані суміші стали першим і досить перспективним кроком концерну в цьому напрямку. Вони насправді являють собою зразок європейської якості, відрізняючись прийнятною ціною. Сьогодні можна купити суміші Полімін буквально для будь-яких ремонтних робіт.

Похожие публикации