Як Штукатурять Стіни


Март 30, 2017 – 11:52
как выровнять стены в квартире

Штукатурка стін під фарбуванняСтіни, які в подальшому планується фарбувати, вимагають до себе особливого ставлення і більш ретельної підготовки. Так як нанесена фарба або мелкорельефная декоративна штукатурка є досить тонкими матеріалами, вони не здатні приховати всі дефекти і нерівності стін. Тому підготовка - це, мабуть, самий трудомісткий і тривалий процес, до якого варто поставитися з усією відповідальністю і максимальною терпінням. Перш, ніж визначатися з тим, як саме штукатурити стіни під фарбування і скільки суміші потрібно, потрібно підготувати стіни. У тому випадку, якщо стіни були раніше обклеєні шпалерами або пофарбовані, необхідно очистити їх за допомогою металевої щітки або залізного шпателя, видаливши старі шпалери і шари старої фарби. Потім потрібно зачистити нерівні місця і ретельно досліджувати стіни на предмет тріщин, опуклостей або, навпаки, ямок, перевірити чи все кути в кімнаті є прямими.

Слід зазначити, що кам'яні стіни штукатурять безпосередньо по поверхні, а дерев'яні вимагають особливого підходу. Перш, ніж приступати до штукатурки стін в приміщенні з дерев'яними стінами, їх потрібно оббити спеціальної «дранкою», яка являє собою дерев'яні тонкі планки. Їх ширина, в основному, становить 20-30 см, довжина 1-2м, а товщина варіюється в межах 4 мм. Набивається вона на стіну у вигляді решітки таким, чином, щоб ширина утворюються клітин становила приблизно 5-6 см. У деяких випадках під цю решітку набивається звуко- або теплоізоляційний матеріал. Оштукатурювання під фарбування здійснюється в кілька шарів. Перший шар повинен становити не більше 4 мм, другий - в 10 - 20 мм, а останній, третій - найтонший, не більше 2 мм.

Особливу увагу слід звернути на грунтування поверхні стін. Дана процедура покращує якість зчеплення шарів наносяться матеріалів і допомагає ще краще виявити можливі дефекти і нерівності, які не були помітні при первинному огляді стін. Професіонали рекомендують використовувати ґрунтовку з антибактеріальними властивостями, яка запобігає появі цвілі і грибка. Профілактика в цьому випадку, набагато ефективніше лікування, тобто позбавлення. Тим більше що прояви таких напастей, як грибок або цвіль, не тільки псує загальний вигляд приміщення, але і негативно впливає на здоров'я людей, тварин або рослин, які тривалий час перебуватимуть серед уражених стін. На жаль, самостійно жодна фарба або штукатурка не здатна буде протистояти цвілі і грибка, тому необхідно ретельно обробляти стіни спеціальною антибактеріальної ґрунтовкою.

Похожие публикации