Люстри: історія створення та рекорди euro-style дешево


Май 25, 2017 – 19:10
Напольное покрытие из ПВХЛюстра - це, мабуть, той елемент, без якого ми сьогодні не можемо уявити собі гостинний будинок. Адже за кілька століть, що минули після її винаходу французами, так і не був придуманий більш зручний світильник, настільки ж гарний на вигляд і здатний висвітлити все приміщення відразу.

Деякі люстри навіть увійшли в історію! Так, Гранд Готель на Французькій Рив'єрі прикрашає люстра з найбільшою кількістю кришталевих деталей: їх налічується 16 тисяч штук.
Детальніше..

Найдовша люстра в світі - 360 метрів - знаходиться в Москві в скляній галереї Андріївського моста, купити люстру, подібну до цієї, власне, як і винайти її з метою продажу, сьогодні навряд чи хтось наважиться. А найважчу люстру вагою в 4,5 тонни королева Вікторія подарувала турецькому султану.
вибір люстри

Зараз люстри вражають своїм різноманіттям у всіх аспектах:

технічні складові;
розміри;
конфігурації;
форми;
наявність плафонів;
колір;
елементи декору.

Люстри можуть бути з кришталю і металу, текстилю та дерева, у всіх можливих стилях - від класичного до хай-тека або ар-деко. Правильно підібране освітлення не тільки захищає очі від напруги, але і створює атмосферу затишку і тепла у Вашому домі, вносить свою родзинку в інтер'єр.

Не пропустите выгодное предложение и сделайте свой дом уютней, для этого Вы можете купить люстру euro-style дешево по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Перш ніж вибирати люстру в інтернет-магазині Lightstock, потрібно звернути увагу на два важливих аспекти, це дозволить Вам заощадити час і вбереже від неправильних рішень.

Перше - призначення люстри:

в якому приміщенні вона буде розташовуватися;
в якому стилі і колірній гамі вона повинна бути витримана;
чи буде вона єдиним джерелом світла або її функцією буде лише створення загального освітлення.

Наприклад, великі люстри органічно виглядають в кімнатах з високими стелями, не нижче 3 метрів. Вони перетворюють приміщення, надають йому урочистий вигляд і притягують погляди гостей. Також, цілком можливо, що комусь потрібна люстра з вентилятором, а хтось мріє керувати світлом з пульта дистанційного керування.

Друге - розмір і геометрія приміщення, яке люстра буде висвітлювати. Адже стельові люстри розрізняються по потужності освітлення в залежності від конфігурації. Достатнім рівнем освітлення вважається 20-25 Вт на один квадратний метр кімнати. Але тут, звичайно, слід брати до уваги Ваші індивідуальні переваги: чи хочете Ви, щоб люстра висвітлювала все приміщення або вирішите поділити кімнату на функціональні зони, використовуючи додаткові джерела світла. Кому-то будинку необхідно яскраве, інтенсивне освітлення, а хтось після робочого дня любить посидіти в м'якому і розсіяному світлі невеликої люстри.

Для того щоб розрахувати приблизну потужність світла в приміщенні відповідно до загальноприйнятих стандартів, пропонуємо скористатися спеціальним калькулятором, знайти який Ви зможете в лівому бічному меню сайту під каталогом.

Перед тим, як купити люстру, варто подумати не тільки про її зовнішньому вигляді, але і про тих додаткових функціях, які є. Придбання люстри з ціною питання теж дуже тісно пов'язано. Так, наприклад, останнім часом великою популярністю користуються люстри з пультом: вивчіть пропозиції по ним, цілком можливо, що за вартістю вони виявляться для Вас цілком прийнятними.

Джерело http://img1.liveinternet.ru/images/attach/d/1/134/590/134590995_RSSSSR.jpg

Похожие публикации