​Мозаїка для басейну


Август 21, 2018 – 17:21
но напольные покрытия для

Питання який матеріал найбільш підходить для обробки басейну задають багато. Відповідь проста - це мозаїка і мозаїчні панно.

Чому запитаєте ви. Перше саме скляна мозаїка, на відміну від мармурової, не має пір і не вбирає воду. Це дуже важливий момент! Мармур в воді цвіте, а скляна мозаїка матеріал спеціально розроблений для басейну.

ПАННО В БАССЕЙН !!! КАРТИНЫ ИЗ МОЗАИКИ В БАССЕЙН ! Вы можете купить качественную мозаику по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У мозаїці для басейну, навіть найпростіші кольори незвичайно красиві. Переливи барв, від падаючих в басейн променів сонця, зачаровують своєю красою.

Вона стійка до стирання, впливу хімічних речовин, з часом не втрачає насиченість кольору.

Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати необхідну колірну гаму для вашого басейну. Виконаємо дизайн проект, придумаємо сюжет для мозаїчного панно.

Мозаїчна оздоблення басейну для тих, хто цінує красу і практичність. Що може бути довговічніше мозаїки або мозаїчного панно, приклад античні мозаїчні орнаменти.

Скляна плитка мозаїка Бізацца- це найбільш зручний і прийнятний спосіб обробки басейнів. Вона є тим самим що відрізняє елітне від буденного. Мозаїка з маленьких пліткок дає з легкістю дозволить обробити криволінійні чаші басейну або закруглені спинки хамамов.

Плитка, що випускається італійською фабрикою Bisazza, є ідеальним оздоблювальним матеріалом. Скляна мозаїка має високий ступінь стійкості до хімічного впливу реагентів і низьку водопроникність.

В асортименті Антик-Сіті є різноманітна мозаїка як за кольором, так і за фактурою. Плитка мозаїка Bisazza часто використовується при облицюванні басейнів, хаммамов, спа. Так як мозаїка не поглинає вологу, то вона забезпечує високий рівень гідроізоляції при використанні епоксидної затирання, чудовий зовнішній вигляд і практичність в експлуатації. Мозаїка Bisazza є досконалою і надзвичайно красивою. Покриття басейну складної форми, легко випольніть з мозаїки.

Похожие публикации