​Оздоблення мансарди гіпсокартоном


Февраль 14, 2019 – 18:17
Лучшее напольное покрытие для

Обробку мансардного простору гіпсокартоном сміливо можна віднести до недорогого та ефективного способу підготовки поверхні до подальшої декоративної обробки ...

Роботи з монтажу даного матеріалу не відрізняються особливою складністю і цілком під силу для виконання власними силами.

Вы можете купить квартиру на ресурсе «Седьмое небо» по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мансардне простір - це місце з підвищеною вологістю і пожежонебезпекою через застосування великої кількості виробів з деревини. Обрешітку з дерев'яних рейок, для надійності, попередньо краще обробити спеціальним вогнетривким і вологостійким антисептиком.

Варіант монтажу гіпсокартону на обрешітку з дерева

Обрешітку збирають з дерев'яних рейок. Кріплять дані конструкції перпендикулярно кроквах. Як кріплення використовуються саморізи, які вкручують через певну відстань.

Визначити перетин рейки для обрешітки можна, взявши до уваги крок кроквяної дошки і товщини листа гіпсокартону. Наприклад, якщо крок крокв становить 1 м, то оптимальним варіантом перетину рейки буде 6х4 см.

До фронтальній стіні обрешітку кріплять дюбелями, а листи гіпоскартона краще прикручувати шурупами з разбежкой в 25 см.

Кріплення на обрешітку з металу

На великій площі обшивають поверхні краще використовувати каркас з металевого профілю. У будівельних магазинах представлений великий асортимент даних конструктивних елементів обрешітки. До того ж, подібний тип кріплення має високу стійкість і вогнестійкістю. Використання металевої обрешітки можливо при відстані між кроквами не менше одного метра.

Перш за все, до кроквяних дощок необхідно прикріпити скоби і підвіси. Потім проводять перпендикулярно установку профілів з певним кроком. Крок профілю залежить від товщини листа гіпсокартону. Лист товщиною 125 мм слід кріпити на профілі, крок між якими буде складати 50 см. Обробний матеріал кріпиться саморізами. Монтаж листів гіпсокартону рекомендується починати з низу, а кожен черговий ряд треба робити з частини відрізаного листа, який залишився від попереднього. За таким же принципом відбувається пристрій плит гіпсокартону і на стелі мансардного приміщення. Для того щоб не залишалися іржаві сліди від саморізів, краще використовувати кріплення з нержавіючої сталі.

Після завершення робіт по монтажу листів гіпсокартону на стіни і стелю, мають бути заходи по закладенню стиків і швом між листами. Також, слід провести візуальний огляд всієї поверхні і визначити місця нещільні стиків, які виступають кріпильних елементів, отворів або вм'ятин. Перед початком замазки стиків, всі виявлені дефекти потрібно усунути.

Саму роботу по обробці швів і стиків поділяють на дві частини. Спочатку поверхня ґрунтується, а вже потім піддається обробці. Для якісної обробки стиків і швів краще використовувати спеціальну армоленту. За такою ж схемою обробляємо гнізда від саморізів. Шви можна закладати будь-яким типом шпаклівки.

Після підготовки і вирівнювання стиків в гіпсокартоні можна приступати до покриття поверхонь оздоблювальними матеріалами. Це можуть бути шпалери, фарба або обшивка вагонкою, в залежності від смаку власника.

Похожие публикации