Реконструкція фундаментів


Февраль 5, 2019 – 17:23
Напольное покрытие для

Порядок будь реконструкції будівель на увазі певну послідовність виконання робіт - початок реконструкційних обов'язково припадати на фундамент.

Профессиональная реконструкция и реставрация зданий заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основними причинами, що викликають необхідність реконструкції і посилення фундаменту, є:

ослаблення кладки фундаментів;

зменшення несучої здатності грунтів;

збільшення навантаження на фундаменти.

Деформація і обвалення будівель відбувається в більшості випадків через нестійкого грунту. Саме тому при реконструкції житлових будинків велику увагу слід приділяти реконструкції фундаментів і цілісності інженерних комунікацій.

Зміцнення грунтів і посилення фундаментів виконують спеціалізовані бригади дуже обережно захватками (звичайно не більше 2 м), щоб не пошкодити суміжні ділянки і розміщені вище частини будівлі.

Збільшення щільності і несучої здатності грунту підстави виконують різними методами: цементацией, бітумізація, силікатизацією, електросілікатізаціей, термічною обробкою, смолизації, пристроєм набивних паль і утрамбовування щебеню.

Якщо тривалий час не звертати уваги на фундамент і своєчасно його не зусилля, стіни і несуча конструкція будівлі можуть дати тріщини, які зашкодять декор та оздоблення фасаду.

Найважливіше при реконструкції фундаментів - це їх розвантаження. Тобто збільшення несучої площі фундаменту і зменшення тиску на кожен квадратний метр площі основи будівлі. З цим завданням зможуть впоратися тільки висококваліфіковані робітники.

Реконструкція коробки будівлі (стін будівлі)

Не менш важливим етапом в реконструкції будівлі є реконструкція стін.

Зниження несучої здатності стін будівлі відбувається в результаті впливу тих же чинників, які впливають на фундамент. Це загальна осаду будівлі, тріщини і ерозія на його стінах, а також руйнування загального каркаса несучої конструкції.

Реконструкція будівель акцентує увагу на необхідності відновлення стін, не тільки як декоративних та огороджуючих частин конструкції, але і як основних несучих її елементів. Тому необхідно зниження навантаження не тільки на фундамент споруди, а й на стіни. Домогтися цього можна за допомогою посилення конструкцій стін і розвантаження верхніх конструкцій, в тому числі даху.

У цьому випадку доцільно додавання в каркас будівлі залізних конструкцій і елементів для посилення міцності стін і підвищення їх несучої здатності. Також можлива прибудова нової кладки уздовж всієї поверхні стін, до неї прикріплюють анкерними болтами старі стіни.

Похожие публикации