Ремонт санвузла в хрущовці


Ноябрь 21, 2020 – 22:23
Покрытия напольные спортивные

Ремонт туалету в хрущовці - завдання не з легких, а якщо це туалет хрущовки, то через його мінімальних розмірів - все ще складніше. Адже там потрібно примудритися не тільки розташувати ванну (або душову кабіну), раковину і унітаз, а зробити це з комфортом. Розкішні ванну і унітаз, швидше за все, встановити не вийде, а домогтися затишної атмосфери своїми руками цілком можливо.

Чтобы разнообразить свою интимную жизнь заходите в секс шоп в Киеве. На сайте sex-shop вас ждет большой выбор продукции.

Якщо потрібно, то робиться перепланування в хрущовці своїми руками: в одних випадках, для зручності використання, господарі поділяють ванну і туалет, в інших, навпаки, об'єднують, щоб створити побільше простору. Потім потрібно зайнятися питанням установки якісної вентиляції - в хрущовці це дуже актуально. Найчастіше в санвузлах таких квартир застарілими є як покриття стін і підлоги, так і вся сантехніка, в тому числі і трубопровід з каналізацією. Перед початком робіт в хрущовці потрібно виміряти розміри ванної кімнати, щоб закупити необхідну кількість матеріалів і обладнання, яке знадобиться для проведення робіт.

Ремонт суміщеного санвузла

Поверхня стелі хрущовки потрібно звільнити своїми силами від старого покриття, вирівняти його по рівню і закрити великі нерівності. Поки зі стелею на цьому закінчуємо. Тепер очищаємо стіни. Та фарба, якою вони фарбувалися років двадцять п'ять і більше тому, дуже сильно вбиралася в штукатурний шар, так, що відшарувати її тепер не представляється можливим ніякими розчинами. Цей шар доведеться прибрати повністю, а потім заштукатурити знову, використовуючи спеціальні сучасні розчини.

З статевої плиткою потрібно вчинити так само - прибрати її зовсім, а можливо, прибрати і стяжку, зробити гідроізоляцію по всій підлозі, в тому числі і на стиках підлоги і стін і зробити нову стяжку. В цей же час потрібно займатися установкою нової електропроводки. Далі роблять заміну водопроводу, каналізації, стояка. Труби в хрущовці змінюють на поліпропіленові або на металопластикові, вони є недорогими і одночасно довговічними. Сховати їх можна за допомогою гіпсокартону.

Ремонт стелі в санвузлі

На цьому найбрудніші роботи закінчені. Тепер можна знову зайнятися стелею - облицювати його пластиковими панелями або стельової плиткою. Потім можна повернутися до своїх стін: укладати плитку, яка є на даний момент найбільш затребуваним матеріалом для обробки стін у ванних кімнатах, якій на сьогоднішньому ринку представлена величезна різноманітність за розмірами, за кольором і за фактурою. Для укладання можна найняти фахівців або зробити це самостійно. Для проведення цієї роботи потрібно буде наступне: безпосередньо плитка, клей або цементна суміш, шпателі звичайний і зубчастий, пила для обрізки кахлю і рівень. Починати укладання кахлю потрібно з самого видного кута, щоб там виявилася вся ціла плитка, без обрізків. Також для облицювання стін санвузла в хрущовці хорошим варіантом є панелі. Цю роботу можна зробити самостійно, так як установка їх досить проста. Потрібно лише закупити необхідну їх кількість і інструмент, який запропонують в магазині.

Ремонт підлоги в хрущовці

Далі робиться облицювання підлоги, можна навіть своїми руками. Робити це потрібно з використанням цементного розчину. Укладання кахлю краще вести від дверей до протилежної стіни. Шви між кахляними плитками закладають після повного висихання розчину, на який їх клали. Для цього використовують вологостійку затірку, яка перешкоджає виникненню грибка і цвілі.

Ну ось, можна встановлювати ванну або душову кабіну в хрущовці. І нарешті - унітаз. Для нього вибирають місце таким чином, щоб їм було зручно користуватися, не виключаючи і установки його в кут. Ви самі можете закріпити його до підлоги своїми руками за допомогою шурупів, а отримані стики закрити герметиком.

На цьому ж етапі можна встановлювати нові двері - тепер немає причин боятися подряпати її чим-небудь. Умивальник в маленьких ванних кімнатах найчастіше вибирають невеликий, встановлюють його поруч з ванною, кран подачі води при цьому роблять для них загальний. Тепер на стіну можна повісити дзеркало, на стелю - світильник і забути про ремонт в хрущовці на кілька років, радіючи зручності оновленого санвузла.

Похожие публикации