Що таке система відеоспостереження?


Апрель 25, 2018 – 18:36
УКЛАДКА НАПОЛЬНЫХ ПОКРЫТИЙ

Будь-яке сучасне охоронне устаткування не буде ефективним, якщо в ньому відсутні елементи відеоспостереження, адже контроль того, що відбувається на об'єкті або його території є основною складовою безпеки.

Відеоспостереження - це процедура спостереження з використанням спеціального обладнання. Системи відеоспостереження - це програмно-апаратний комплекс, який безперервно веде відеозйомку, створює запис, архівує відео-матеріал на систему зберігання даних.

Профессиональные системы видеонаблюдения предлагает купить сайт onvi.in.ua, стоимость оборудования Вас приятно удивит.

Сьогодні такі комплексами оснащені практично всі об'єкти - це різні магазини, парковки, автостоянки, виробничі підприємства, а також приватні будинки і котеджі. У місті такі рішення користуються великою популярністю.

Види комплексів відеоспостереження

Розрізняють декілька видів таких систем. Вибір відповідного набору обладнання залежить від завдань і вимог до спостереження, а також безпосередньо від об'єкта. Можна купити вже готовий набір обладнання - це зручно і практично.

За способом передачі даних можна виділити бездротові і дротяні комплекси. Також розрізняють вуличні і внутрішні системи.

аналогові комплекси

Ці рішення працюють на базі відеореєстраторів і аналогових камер. Сигнал, отриманий з камер, кодується в цифровий формат і слід на пристрій зберігання відеореєстратора. Це найбільш проста система, але при цьому вона має достатню ефективність, а якість відео - досить висока. Існує великий вибір аналогового обладнання. .

Серед недоліків аналогового спостереження можна виділити обмежене число каналів - кількість каналів залежить від можливостей відеореєстратора. Число каналів - це кількість камер. Якщо в подальшому знадобитися розширити систему, тоді буде потрібно купити додаткові реєстратори - вони можуть не мати можливостей записи або централізованого управління.

У квартирах;

В офісах;

В магазинах;

У заміських котеджах;

На складах;

На виробничих об'єктах;

На парковках.

Комплекси на базі ПК

Таке відеоспостереження купити і встановити можна практично скрізь. В якості основи використовують будь-який ПК зі спеціальними платами відеозахоплення. Відео зберігається на жорсткому диску комп'ютера або відправляється на віддалений сервер.

Це хороший вибір - комп'ютери відмінно витримують високе навантаження - дані рішення зазвичай встановлюються в великих промислових підприємствах, офісних центрах з високою прохідністю, в котеджних селищах.

Один недолік - це ціна, вона в цьому випадку більш вище, ніж вартість аналогового спостереження. Однак, зараз купити такий комплекс вже простіше.

IP-спостереження

Цей варіант відрізняється тим, що сигнал від камери передається по локальних мережах або через Інтернет. Відео-записи можуть зберігається на мережевих сховищах або на серверах. Також відео може потім оброблятися будь-яким програмним забезпеченням. Сучасне ПО дозволяє розпізнавати автомобільні номери, номери вагонів, осіб. Можна таке відеоспостереження купити в СПб і отримати максимум захисту.

Серед переваг - монтаж здійснюється вже на існуючу локальну мережу. Такий підхід дозволяє значно скоротить час установки. Ще одна перевага - це можливість установки будь-якої кількості камер. Тут відсутні будь-які обмеження, як це було у випадку з аналоговим наглядом. IP-рішення дуже гнучкі, в будь-який час можна як-завгодно розширити комплекс.

Мінус - купити таке рішення можна за ціною, значно дорожче аналогового комплексу з такою ж кількістю камер.

види камер

Камери істотно впливають на підсумкову вартість і ефективність всієї системи. Вони мають різне призначення і характеристики. Розрізняють по конструкції:

Зовнішні камери - максимально захищені від будь-яких агресивних проявів зовнішнього середовища, від вандалізму, від різних пошкоджень;

Внутрішні для приміщень.

За способом передачі сигналу камери ділять на провідні і бездротові. При цьому провідні пристрої можуть працювати з коаксіальним кабелем, з кручений парою або оптоволокном. У випадку з провідними камерами - мало просто купити їх, потрібно затратити багато часу на монтажні роботи.

Бездротова камера вигідно відрізняється від дротових - це хороший вибір. Для роботи такого обладнання потрібно лише харчування та підключення до маршрутизатора.

Похожие публикации