​Світлодіодні світильники для зовнішнього та внутрішнього освітлення


Октябрь 5, 2018 – 19:26
Napolnie_pokritiya

Світлодіодні світильники для зовнішнього і внутрішнього освещеніяКлассіфікація наявних на ринку світильників

Характерно пропоновані покупцям світлодіодні світильники діляться на два класи: з так званими "білими" світлодіодами (насправді використовуються сині або синьо-фіолетові діоди з перєїзлучать жовтим люмінофором, через що випускається світло лише здається оку "білим" - змінюючи склад люмінофора виробник варіює відтінки кольору: "теплий", "холодний" або ж "нейтральний"), і повнокольорові - з набору RGB-світлодіодів (тут повноцінний білий колір виходить приблизно як в телевізорі або ЖК-моніторі).

Обидва класи джерел світла можуть бути розраховані як на низьке (12 / 24В і т.д.), так і на високу (мережеве) напругу живлення.

Оригинальная запчасть бензопила купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

специфічні особливості

Як правило вуличні світлодіодні світильники використовують потужні "білі" світлодіоди, так як це вигідніше економічно (кількість використовуваних напівпровідникових кристалів приблизно вдвічі-втричі менше) - проте з часом (три-чотири роки) їх початковий колір починає відчутно "дрейфувати" в синьо-блакитну область через поступової деградації (вигоряння) люмінофора. Старіння ж RGB-світлодіодів протікає набагато повільніше, причому його можна компенсувати за допомогою контролера управління світлодіодного джерела світла (додатковий бонус: без додаткових витрат можлива реалізації регульованого декоративного або кольорового освітлення) - і це відміну потрібно враховувати, якщо в місці організації освітлення з будь небудь причин потрібно особливо точна передача кольору.

Внутрішнє офісне освітлення досить жорстко регулюється СанПіН / СНіПами і має витримувати велику кількість циклів включення-виключення - тут світлодіоди беззастережно виграють у будь-яких ламп (додатковий бонус: на відміну від люмінесцентних / дугових ламп, світлодіоди принципово не містять ні міліграма ртуті, яка б потенційно могла потрапити в повітря приміщення при руйнуванні світильника). Компактність світлодіодів також легко дозволяє облаштувати як розсіяне (панельне / вбудовується) освітлення, так і вузьконаправлене (локальне).

Технологічно світлодіоди мають істотно більший ККД, ніж будь-які лампи - відповідно, вони менше нагріваються і набагато довше працюють (напрацювання в годиннику для потужних світлодіодів при відсутності порушень правил експлуатації вимірюється десятками тисяч). Також світлодіоди дуже легко переносять негативні робочі температури, але при цьому вельми чутливі до перегріву - тому не слід нехтувати рекомендаціями виробника з монтажу світильників і відведення від них тепла (вентиляції) під час роботи.

Похожие публикации