​Вхідні двері як декоративний елемент будинку


Декабрь 7, 2018 – 12:11
Детский пол в комнате

Те, що вхідні двері в квартирі, котеджі або будинку, повинна відрізнятися максимальною міцністю, підвищеною надійністю і відмінною стійкістю до різних типів впливів, відомо, напевно, вже практично всім. Вона, звичайно ж, повинна бути здатна з легкістю протистояти злому, а також забезпечувати безпеку, як самому власнику, так і його майну.

Однак крім цього, двері також повинна бути і прикрасою, здатним вражати своєю привабливістю і викликати заздрість у друзів, родичів і сусідів. Досягається це, в даному випадку, за рахунок обробки полотна двері, правильний підбір якої також важливий, як і вибір типів замків, різних проти пристроїв і міцності самої стали.

Матеріали, використовувані для обробки вхідних дверей

Отже, яким же матеріалом скористатися для того, щоб перетворити металеві вхідні двері в справжній витвір мистецтва, продемонструвавши, таким чином, свій вишуканий смак? В наші дні для цього на ринку пропонується кілька досить оригінальних варіантів.

Холодильні камери

Даний спосіб стає ідеальним варіантом прикраси дверей в тих випадках, коли власник не може собі дозволити скористатися більш дорогими натуральними матеріалами. Хоча обробка з полівінілхлориду і відноситься до економ-класу, вона все ж має кілька досить вагомих переваг, до найбільш важливим з яких слід віднести екологічність, величезне багатство забарвлень, а також можливість підбору досить якісною імітації під натуральну шкіру, деревину і природний камінь. Крім цього, подібний матеріал не потребує складного обслуговування, дуже легко миється і здатний служити тривалий час.

МДФ

Цей вид матеріалу, що виготовляється на основі деревини, слід відносити до середньої цінової групи. Основними його показниками прийнято вважати досить пристойну міцність і стійкість до різних ушкоджень, а також дуже високу надійність і довговічність. Деревні плити, крім цього, повністю не схильні до корозії і появи різних шкідливих мікроорганізмів.

натуральний шпон

Даний матеріал, який є повністю натуральним і екологічним, дає можливість здійснювати декорування дверей в російських старих традиціях.  При цьому відрізнити шпон від натуральної оздоблювальної дошки здатний тільки досить досвідчений фахівець, а значить, власник цілком зможе потішити своє марнославство оригінальним видом двері.

Яким з цих видів скористатися для обробки конкретного полотна двері, як правило, залежить тільки від смаку власника і його можливостей.

Похожие публикации