Як обрати ортопедичний матрас


Май 20, 2018 – 18:30
Ковры напольные фото цены

Багатьом користувачам здається, що купити матрац недорого та ще й в інтернет магазині дуже складно. На ділі це не так. Наш онлайн магазин за цінами від виробника пропонує широкий вибір найякісніших і максимально продуманих ортопедичних матраців. Для того, щоб зробити покупку, скористайтеся панеллю "Підбір матраца", яка розташована на головній сторінці з правого боку.

Ви можете дізнатися докладну інформацію про те як правильно вибрати ортопедичний матрац на сайті 06274.ком.юа абсолютно безкоштовно.

Спочатку виміряйте ширину і довжину свого ліжка. Так ви визначите, ортопедичний матрац яких параметрів необхідний. У нашому магазині вибір продукції самих різних розмірів колосальний, так що підібрати оптимальний варіант праці не складе. У тому ж розділі можна вибрати жорсткість вироби. Вона буває:

низькою і нижче середньої;

середньої і вище середньої;

високою;

різнобічної.

Останній тип жорсткості знадобиться подружжю, у яких існує велика різниця у вазі. Отже, ви визначили, який купити ортопедичний матрац, але не розбираєтеся в типах і видах цієї продукції? Просто зверніться до консультанта. Не хвилюйтеся, дзвінок вам не буде нічого коштувати, тому що консультант передзвонить вам сам. Щоб скористатися цією перевагою, просто натисніть на питання "Вам передзвонити?", Розташований у верхній частині головної сторінки. З вами зв'яжуться найближчим часом.

Жорсткість і розміри матраца - це, звичайно, не саме головне при покупці. Набагато важливіше, з чого виготовлений цей предмет. Зверніть увагу, яка різноманітність присутній на нашому сайті. Є легкі і практичні моделі з ЕКОПОМ, по-іншому їх ще називають пенополиуретановие матраци (ППУ), а ще простіше, і теж правильно: поролонові матраци. Вони відрізняються найнижчою ціною, чому і користуються величезною популярністю у покупців, які хочуть купити матрац в інтернет магазині недорого і все-таки отримати при цьому виріб найдостойнішого якості.

Більш вимогливим споживачам припадуть до смаку жорсткі гіпоалергенні матраци з кокосової койри або навіть варіанти під назвою "мультипакет". Останній вид матраців є ідеальною комбінацію декількох прогресивних технологій:

окремих пружинних блоків;

декількох шарів кокосової койри;

комбінації шарів латексу і високотехнологічного матеріалу Memory foam.

"Мультипакет" дозволяє ідеально розподілити вагу сплячого на такому матраці людини. Завдяки цьому досягається лікувальний, ортопедичний ефект: хребет знаходиться в ідеальному анатомічному положенні, міжхребцеві диски не затиснені, а тіло максимально розслаблене. Подивіться, як багато прекрасних моделей пропонує виробник. З такого достатку ви обов'язково виберете найкращий для себе варіант.

Похожие публикации