​Як самостійно встановити міжкімнатні двері


Ноябрь 4, 2018 – 18:07
Новые напольные покрытия

Важлива деталь інтер'єру в квартирі - двері. Двері повинні мати естетичними якостями і виконувати певні практичні завдання. Заміна дверей проводиться не часто. При установці треба дотримуватися технологію цього процесу, щоб двері служили якомога довше, не втрачаючи своїх початкових якостей.

Встановити їх не складно. Це можна зробити самостійно. Для цього необхідно ознайомитися з рекомендаціями, акуратно і уважно їх виконати.

Овочесховища ТБС замовити монтаж за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Дверна фурнітура встановлюється трохи складніше, але, ознайомившись з низкою рад з цього питання, можливо своїми руками зробити і це. Тут же ми розглянемо, як правильно встановити міжкімнатні двері.

Що необхідно для установки?

інструмент:

1) Шуруповерт або викрутка;

2) Рівень будівельний;

3) Ножівка по дереву.

4) Стислі (інструмент для розпилювання під певним кутом)

матеріали:

1) Комплект дверного блоку;

2) Піна монтажна. Для установки двох дверних блоків досить одного балона.

3) Дерев'яні клини і розпірки. Для цього використовуються дерев'яні бруски. Їх розмір підбирається в залежності від зазору між отвором і коробкою.

4) Самонарізи для збірки дверної коробки.

5) Фінішні цвяхи для кріплення наличників.

Як зібрати і встановити дверну коробку?

1) отторцевать елементи дверної коробки, враховуючи величину зазору між полотном дверей і підлогою. Якщо підлога ще не укладений, необхідно врахувати його товщину. Стандартний зазор 0,8-1см.

2) Зібрати дверну коробку за допомогою саморізів.

3) Зафіксувати її верхню частину клинами з бічних сторін.

4) Встановити нижні клини, попередньо встановивши розпірку між бічними елементами коробки. Розмір розпірки дорівнює ширині дверного полотна і добавці на зазори 0.6 см.

5) Перевірити рівнем положення всіх елементів по вертикалі і горизонталі.

Як навісити дверне полотно і зміцнити коробку?

1) Навісити дверне полотно на петлі, які попередньо встановлено.

2) Перевірити зазори між полотном і коробкою. Вставити в зазори фіксують елементи товщиною 3 мм. Це можуть бути шматочки пластику, хрестики для плитки, скло. Двері повинні відкриватися і закриватися вільно.

3) запінили простір між коробкою і стіною монтажною піною. Перед цим злегка змочити бетон стіни водою.

Особливою акуратності вимагає робота з монтажною піною. При попаданні, вона може пошкодити покриття дверної коробки. Для його захисту можна застосувати малярський скотч.

4) Обрізати виступила піну і вийняти клини. Це робиться після того, як монтажна піна остаточного висохне. Для цього потрібно не менше двох годин.

Як встановити наличник?

1) Визначити оптимальну довжину лиштви і запив його в стусле під кутом 45 градусів. Це можна зробити також за допомогою заусовочной пилки.

2) Закріпити лиштва фінішними цвяхами. Такі цвяхи застосовуються для кріплення деталей, коли необхідно не порушити дизайн або покриття. Вони абсолютно не помітні.

Все готово. Залишилося врізати замок або засувку.

Двері потребують догляду і дбайливе ставлення. Для догляду використовують засоби, що застосовуються для догляду за дерев'яними меблями. Дбайливе ставлення і догляд дозволять дверей прослужити довго.

Похожие публикации