Чим Штукатурять Стіни


Март 30, 2017 – 11:38
Выясняем, как и чем лучше

Чим штукатурять стіни з

Штукатурка стін по маяках в санвузлі.  Для чого я штукатур спочатку тільки одну стіну?  Для того, щоб було від чого відбити кут 90 ° на наступну.Пристрій внутрішніх кутів також потребує встановлення маяків. Маяки виставляються безпосередньо в кутку. Перед їх установкою очищається поверхню від усіх нерівностей, кутовим шпателем збиваються всі бугорочки і виступи для зменшення витрати розчину. Зона грунтується і армується. Армувати кутову зону можна скловолокном, а можна штукатурних косинцем. У самому кутку встановлюються маяки, за якими правилом більшого розміру буде затягуватися штукатурний розчин для оформлення кута. Розчин необхідно дуже ретельно вимісити, щоб уникнути грудочок, які відобразяться на якості штукатурки. Правило при затягуванні розчину спирається на обидва маяка одночасно, в результаті виходить дуже рівна поверхня.

як шпаклювати кутиПід час ремонтних робіт оздоблення внутрішніх кутів буває двох варіантів. Перший - це коли одна стіна ремонтується і пристиковується до іншої, яка не потребує в обробці, а другий - якщо обидві з'єднуються стіни штукатуряться паралельно.

Всі штукатурні роботи проводяться в три шари: обризг, грунтове покриття і накривка. При першому варіанті обризг і грунт накидаються зазвичай і затягуються правилом вертикально, від кута в напрямку стіни. Як штукатурити кути стінПотім процарапивается в кутку верхній шар грунтовки штукатурки теркою з забитими цвяхами для освіти обриси кута. Можна також використовувати кутовий шпатель, тільки прикрити чистову поверхню.

Сформувати кут на етапі шару грунтовки допоможе терка / кельма, її потрібно приставити ребром під кутом приблизно 40 градусів до висихає поверхні, довести до внутрішнього кута і докласти своїми руками на свежевиложенний розчин штукатурки, придавити і затирати вгору / вниз. Потім плоскою стороною кельму покласти на сформовану сторону кута, а ребром притиснути кут іншого боку.

Спрямованими рухами вперед сильно притиснувши, очистити тертку від розчину. Утворюється кут з двох сторін. Накривка наноситься після того, як схопиться грунтовки пласт, і розгладжується правилом вертикальними рухами від кута. Верхній шар накривки загладжується м'якою пенопластовой теркою, щоб нижня кромка була на твердій стороні, а кут ледь ковзав по свіжій штукатурці вертикально по всій висоті до утворення рівної акуратною поверхні. В результаті стіни добре стикуються, і кут буде ідеально рівний.

Для того, щоб зовнішні кути не руйнувалися і не обсипалися, необхідно використовувати кутові профілі (металеві рейки в формі кута). Фото: шпаклювання кутів гіпсокартону - своїми руками виконуємо роботи

Похожие публикации