Двері з Коробкою


Март 30, 2017 – 12:25
Установка коробки двери своими

Металеві двері з коробкою

Компанія NAYADA розробила новинку - дверну коробку STELS. Вона встановлюється за допомогою особливої технології-«невидимки». Її суть в тому, що, коли приховані двері NAYADA-STELS НЕ розкриті, вони зливаються зі стіною, помітний лише кант. Така конструкція підійде для будь-яких приміщень, незалежно від стилю оформлення.

Завдяки новітнім технологіям при установці дверей з прихованим коробом можливо здійснити різноманітні дизайнерські рішення, а інтер'єр в результаті виходить ефектним і загадковим.

Для монтажу прихованої конструкції в проріз використовують каркасний профіль ПН або ПС 75 * 50 мм. Далі виконується гіпсокартонна зашивання, яка повністю приховує конструкцію коробки. В результаті з'являються вишукані міжкімнатні двері з прихованою коробкою, які не порушують цілісності сприйняття інтер'єру.

При установці дверного полотна розміром 830 * 2040 мм величина отвору повинна бути не менше 930 * 2100 мм.

Завдяки особливим петель Kubica KUBI K7080 (фурнітура також непомітна) вдається створити відчуття монолітності дверей «невидимок». Тут важливо відзначити ще одну перевагу - розкрити двері, оснащену такими петлями, дуже складно, а значить конструкція забезпечує додаткову безпеку. Відстань між полотном і коробом не перевищує 4 мм.

Конструкція NAYADA-STELS монтується наступними видами дверних полотен:

  • ламінованим;
  • Кашоване;
  • МДФ 40 мм і 60 мм;
  • профільно-торцевих фактурним.

Можна вибрати двері з прихованою коробкою під підфарбовування. На їх полотно також можливо нанести зображення або наклеїти фотошпалери.

Компанія NAYADA постійно відстежує останні напрямки дизайну і архітектури. Колосальний досвід і нешаблонний підхід до завдань дають можливість здійснювати сміливі експерименти і втілювати в життя унікальні ідеї, які не перестають дивувати і радувати клієнтів.

Похожие публикации