​Екрани під ванну


Октябрь 17, 2018 – 16:49
компании является сборка и

В процесі проведення ремонтних робіт у ванній кімнаті, можливо одночасно виконати відразу дві, причому далеко не другорядних завдання з оформлення інтер'єру, а саме: ефективне використання корисної площі приміщення і поліпшення гігієнічних характеристик кімнати. Для цього знадобитися лише один багатофункціональний елемент - екран для ванни.

Перші конструкції виконували лише одну функцію, яка полягала в маскуванні стоків, розводки водопровідних труб і приховуванні порожнього простору під ванною і з боків. Пізніше, в результаті стрімкого розвитку технологій будівництва, зміни санітарних норм і підходу до оформлення інтер'єру приміщень всіх типів, екрани почали виконувати і інші завдання.

Ви можете пройти тест на віл абсолютно безкоштовно!

У виробництві використовуються різні матеріали (МДФ, метали, скло), але основним є пластик, що пояснюється, перш за все, його естетичними характеристиками. Завдяки властивостям пластику, компанії-виробники стали випускати вироби самої різної форми, в різному кольоровому виконанні, з нанесенням візерунка або малюнка. Таке різноманіття оформлення, дозволило виділити екрани в самостійну декоративну одиницю, яка здатна оживити інтер'єр ванної кімнати.

Крім естетичної привабливості, пластик володіє і ще безліччю дуже корисних якостей, серед яких варто відзначити:

Виняткову стійкість до впливу вологого середовища.

Бактерицидні якості (стійкість до утворення цвілі і грибків).

Непогані показники міцності.

Тривалий експлуатаційний термін.

Простота догляду за поверхнею.

Сучасні магазини пропонують потенційному покупцеві не тільки стаціонарні, а й рухомі конструкції екранів під ванну. Рухоме виріб із пластику оснащується додатковими елементами (дверцята, скриньки) і після монтажу служить місцем, де зберігаються різні дрібниці, чистячі засоби і т. Д.

Випускаються нинішніми виробниками конструкції, складаються з панелей декоративного типу, які кріпляться до каркасу. Невигадливість таких конструкцій робить вироби виключно простими в монтажі. Установка рухомого екрану забезпечує легкий доступ до всіх комунікацій, розташованим під ванною. Така особливість вироби спрощує проведення робіт по заміні пошкоджених труб.

Багатофункціональність екранів, виконаних з пластика, відносно низька ціна на вироби, а також простота їх установки і використання, роблять такі конструкції популярними і все більш поширеними в середовищі пересічних споживачів.

Похожие публикации