КИЛИМКИ ПІД КРІСЛА


Апрель 10, 2017 – 21:21
Штукатурка стен по маякам
390

Захистити покриття підлоги від пошкоджень і подряпин, які неминуче виникають в процесі роботи за робочим столом або комп'ютером, можна за допомогою спеціального захисного килимка під комп'ютерне крісло. Подібний килимок запобігає утворенню пошкоджень від коліщаток меблів або потертостей від взуття і надовго зберігає привабливий вигляд і цілісність покриття.

За допомогою килимка під комп'ютерне крісло можна захистити такі види покриття, як лінолеум, паркетну дошку, ламінат, ковролін, керамічну плитку або мармур. Виготовлені з полікарбонату або ПВХ, килимки є повністю прозорими і залишаються практично непомітними в будь-якому інтер'єрі. Захисні килимки під крісло не видозмінюють відтінок або візерунок покриття підлоги, стаючи для нього бездоганною захистом від легких подряпин, серйозних вм'ятин або тріщин.

Купити килимок під крісло

Високоякісні килимки під комп'ютерне крісло відрізняються цілком прийнятною ціною, а їх довговічність гарантує швидку окупність даної продукції. Подібний захисний килимок під стілець буде однаково зручний для повсякденного використання як з класичним комп'ютерним кріслом з роликовими колесами, так і зі звичайними стільцями і табуретами. Розміри килимка для комп'ютерного крісла варіюється, завдяки чому можна придбати виріб практично будь-якого діаметру. Форма килимка для стільця може бути круглої, квадратної і прямокутної і здатна враховувати особливості конкретно взятої меблів.

Похожие публикации