Ковролін Обі


Апрель 11, 2017 – 21:31
Виды замков для дверей и

а ось середньо і високоворсние

Немає нічого приємнішого для босих ніг, ніж м'який затишний ковролін. Килимові покриття зручні в першу чергу тим, що, на відміну від класичного килима, здатні покрити підлогу в приміщенні повністю.

Для того щоб правильно вибрати ковролін, потрібно знати, чим одне килимове покриття відрізняється від іншого.

матеріал

За основним складом волокна все килимові покриття можна поділити на натуральні і синтетичні. Прийнято вважати, що найкращі - це натуральні матеріали, оскільки вони більш екологічні і приємні на дотик. Саме тому, вибираючи килимові покриття для дому , люди віддають перевагу джуту, бавовни, вовни.

Однак у синтетики (поліамід, поліпропілен, поліестер, поліакріл) також є ряд важливих переваг. Вона більш зносостійка, легше переносить миття і видалення плям, не схильна до ураження мікроорганізмами, а часто є і менш алергенним.

основа

Велика частина килимових покриттів має подвійне підставу: одне служить для кріплення ворсу - клейового, иглопробивного або вузликового, інше - в якості утеплювача або звукоізоляційний матеріал. Основа може виготовлятися з гуми, спіненого матеріалу, джуту, повсті або інших матеріалів.

Детальніше

ворс

За якістю ворсу виділяють килимові покриття різних видів:
• За типом виробництва: петльові, розрізні або комбіновані;
• По висоті: від гладкого до високоворсного;
• За типом розташування волокон ворсу: однорівневі або багаторівневі (вони ж рельєфні).

Ну і, звичайно, ворс різниться кольором. Він може бути однотонним або кольоровим, з малюнком або орнаментом. Що вибрати - залежить тільки від ваших особистих переваг.

Килимові покриття з доставкою

Грунтовно розібравшись з характеристиками ковроліну і визначившись з вибором, можна оформити замовлення прямо на сайті ОБІ. Зверніть увагу на те, що вартість ковроліну вимірюється квадратними метрами, причому важливою характеристикою є також ширина полотна.

Похожие публикации