​Родзинка в інтеєрі: склоблоки.


Июнь 14, 2018 – 18:53
Штукатурка своими руками

Десь на початку XX століття стеклоблок почали застосовувати для оформлення підвалів будинків і трюмів кораблів. Виглядали вони як прості прямокутні брикетики звичайного скла. З роками технологію виготовлення склоблоків покращували: в ужиток пішло пресоване скло у формі призми, що сприяє розсіюванню світла.

Компания Glassblocks предлагает Вашему вниманию качественные стеклоблоки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У наш час при слові «склоблоки» відразу представляються похмурі стіни пляшкової синьо-зеленого забарвлення, які до цього дня зустрічаються в басейнах, лікарнях, лазнях і під'їздах часів застою. Завдяки високим показникам по ряду своїх властивостей, склоблоки не канули в лету, а, навпаки, несподівано увійшли в моду, ставши, на сьогоднішній день, одним з ексклюзивних будівельних і декоративних матеріалів.

Зліт цього матеріалу на будівельних ринках обумовлений його багатофункціональністю. Скляні блоки - ударостійкий, ізолюючий звук матеріал, який відмінно зберігає тепло і залишається негорючим. Склоблоки здатні зіграти важливу роль і в художньому оформленні приміщень, адже сьогодні на ринку будматеріалів пропонується широкий спектр склоблоків як по дизайну і колірній гамі, так і за фактурою поверхні. Тенденції сучасного дизайну інтер'єрів, спрямовані на побудову просторого світлого обсягу приміщень, відкривають широкі перспективи використання склоблоків в будівництві. Такий незвичайний і яскравий оздоблювальний матеріал змінює візуальне сприйняття простору і робить його легким і повітряним, а широкий вибір Коліровка і текстур, дозволяє оптимізувати дизайнерські рішення і варіювати їх на свій розсуд, створюючи оригінальний дизайн.

На сьогоднішній день, стеклоблок - воістину унікальний матеріал, що представляє собою форму з герметично закритим внутрішнім об'ємом, утвореним в результаті високотемпературної спайки двох жорстко відпресованих пластин з скломаси. Обидві половинки виконані зі скла товщиною 6-9 мм.

Форма звичайних скляних блоків нагадує цегла, але дещо видозмінений. На будівельному ринку представлені склоблоки в формі хвилі, бджолиних сот, стилізовані під природний камінь і т.п. Перегородки і стіни з таких «цеглинок», які не товще восьми сантиметрів, можуть легко конкурувати за своїми звукоізоляційним показниками з натуральним цеглою, а по теплопровідності далеко його випереджають. Секрет малої теплопровідності і хорошої звукоізоляції полягає в тому, що виробництво стеклоблока пов'язане з високими температурами, при яких всередині цих блоків утворюється практично безповітряний простір. Крім цього блоки зі скла не поступаються в здатності протистояти перепадам температур, тому широко застосовуються в якості будівельного матеріалу для зведення несучих стін, а також в якості їх фрагментів.

Склоблоки - вологостійкий матеріал, що ідеально підходить для обробки тих же басейнів, ванних і інших приміщень з високим показником вологості. У порівнянні з віконним простим склом у них є незаперечні переваги, так як їх поверхня може бути матовою, рифленою, кольоровою або прозорою. Від цих показників безпосередньо залежить, скільки світла пройде крізь перегородку або стіну з склоблоків.

Похожие публикации