Розмір Стандартної Вхідний Двері


Март 30, 2017 – 11:57
Как и чем выровнять стены
Головна ахолкі Двері.  двері

Стандартні розміри вхідних дверейДеякі люди вважають, що всі двері однакові за розміром, і не бачать різниці між поняттями «стандартна» і «нестандартна» двері. Наведені в цій статті основні відомості про стандартні розміри вхідних дверей, допоможуть розвіяти цю оману.

Стандартні розміри вхідних дверей визначаються стандартами, прийнятими при проектуванні і будівництві громадських і житлових будівель.

Стандартні розміри дверних прорізів під вхідні двері, бувають декількох типорозмірів, в залежності від типу і стилю будівлі, часу його побудови і інших чинників. У будинках старовинної споруди можна зустріти великі нестандартні двері. У сучасних будівлях, як правило, застосовують стандартні розміри прорізів, що забезпечує взаємозамінність дверей.

Стандартні розміри вхідних дверей відрізняються в залежності від країни - виробника. Висота стандартних дверей починається від +1981 мм. У Росії однопільні (одностулкові) двері виготовляються наступних стандартних розмірів: висота от 2000 ... 2010 мм, ширина 800, 850, 900 мм. Стандартна висота французьких дверей - 2080 мм. Ширина однопольних дверей - 690, 790 і 890 мм; полуторапольной - 1330 мм; двопільних - 1530 мм. Стандартні двері з Іспанії мають висоту от 2000 до 2030 мм. Тульські двері міжкімнатні популярні сьогодніШирину однопольних дверей - 600, 700, 800, 900, 1000 мм; двопільних - від 1200 до 1400 мм.

Причому іспанські двері можуть комплектуватися стандартними російськими дверними коробками, а французькі дверні коробки за своїм розміром відповідають російським стандартом.

На жаль, при будівництві будівель стандартів дотримуються далеко не завжди. Тому, перш ніж придбати вхідні двері, виміряйте габарити отвору, а краще довірте справу щодо вибору та встановлення дверей фахівця. При бажанні дверний проріз можна звузити або розширити. Якщо отвір дуже широкий, то кращим рішенням буде поставити двостулкових дверей.

Якщо у вашому будинку зовсім вже нестандартний отвір, і ви не хочете його підганяти під стандарт - двері можна виконати і на замовлення.

Двері дзеркальні міжкімнатні - цікавий спосіб оформлення вашого будинку На двері металеві білоруські варто звернути увагу

Похожие публикации