Стандартний Розмір Двері


Март 30, 2017 – 11:54
Как клеить плитку на стену

Власники квартир, які стикаються з ремонтом вперше, часто мають помилкова думка про те, яким повинен бути розмір двері у ванну або туалет, і можуть придбати невідповідний виріб. Найбільш поширені помилки: покупка однакових дверей в усі отвори або покупка дверей стандартного розміру, які нібито повинні відповідати отвору ванною або туалету в будь-якому житлі.

Наша стаття покликана захистити новачків від подібних помилок, а також розповісти про наявні в продажу варіантах і особливостях підбору правильного дверей розміру.

Як зробити заміри отвору

У багатьох радянських багатоквартирних будинках двері у ванну і туалет розміри в ширину мають стандартні - 600 мм. Однак не варто приймати це як аксіому. Перед походом в магазин необхідно ретельно заміряти розмір отвору в конкретному житловому будинку, адже він може варіюватися в залежності від дизайн-проекту ванної кімнати.

Порада!

Величину отвору міряють від краю стіни. Не варто робити це «на око».

Якщо у вас встановлена двері, то необхідно зняти і її, і лиштви, а тільки потім проводити замірювання.

Заміри проводять так:

  1. Висоту прорізу міряють від статі (при цьому обробка повинна бути закінчена або ж на неї необхідно закласти запас) до перекриття отвору.
  2. Ширину отвору вимірюють від стіни до стіни.
  3. Глибину отвору, тобто товщину стіни міряють з додаванням запасу на товщину плитки і розчину, якими будуть облицьовані стіни ванної (якщо, звичайно, обробка ще не здійснена на момент виміру).
    Найчастіше товщина стін в санвузлі менше, ніж товщина інших стін в квартирі і становить близько 4-5 см, тому навіть її потрібно виміряти власноруч.

У розміщеної нижче таблиці представлені дані, які полегшать підбір двері для ванної та туалету: розміри полотна дверей і відповідні їм розміри отвору.

Похожие публикации