УСТАНОВКА ДВЕРНИХ НАЛИЧНИКІВ


Март 30, 2017 – 12:28
как выровнять стены в

Для установки наличників на двері можуть використовуватися два різні способи монтажу, а саме:

  • з підрізуванням на 45 градусів;
  • з підрізуванням на 90 градусів.

В обох випадках установка наличників вимагає часу, уваги і зусиль, так як є складною процедурою.

Спосіб установки з підрізуванням на 45 градусів

В рамках даного методу монтажу майстру належить підрізати місця, в яких окремі елементи цілого комплекту з'єднуються в єдину конструкцію, дотримуючись кут в 45 градусів. Цей метод є найбільш популярним і підходить для роботи з будь-якими лиштвами, незалежно від їх конфігурації. З точки зору форми, профілі можуть відрізнятися, маючи:

  • дугообразную;
  • будь-яку іншу лицьову частину, включаючи різьблену.

Складність самостійної установки наличників полягає в самому процесі підрізування кутів. При наявності пили торцювання процедура спрощується: зріз виходить рівним і акуратним. В інших випадках доведеться постаратися, щоб отримати гідний результат. Особливо важкою є обробка кольорових ламінованих або шпонованих виробів. Звичайного лобзика недостатньо, щоб досягти оптимальної рівності і точності різу без будь-яких відколів на лицьовій стороні. Необхідно скористатися ручним інструментом:

Поворотна ножівка для підрізання наличників

  • Стуслом. Це примітивний ручний інструмент, що не гарантує точність. Являє собою своєрідний паз, шаблон з прорізами, що визначають кут різу. Уже зовсім скоро стусло викликає розбивання виконуваних прорізів, повністю виключаючи точність. Стислі відноситься до категорії одноразових пристосувань.
  • Поворотною ножівкою. Оптимальне і довговічне пристосування, що забезпечує більш чисте підрізання. Для обробки досить повернути пилу, дотримуючись необхідні параметри кута і, здійснюючи руху вручну, зробити пропил.

Крім того, установка наличників на міжкімнатні двері своїми руками передбачає і ще один спосіб підрізування. В даному випадку необхідно самостійно розмітити лінію і, дотримуючись кут виконати рез електролобзиком або звичайною ножівкою для обробки металу.

Похожие публикации