Як правильно вибрати будматеріали


Март 9, 2018 – 17:12
Входные двери, межкомнатные

До вибору будівельних матеріалів завжди треба ставитися серйозно і з відповідальністю. Тому як в залежності від якості матеріалу, буде залежати і якість вашого будови або оздоблювальних робіт. Купуючи матеріали, зверніть увагу на виробника. Краще за все не відчувати на собі нові, нікому не відомі марки матеріалів. Віддавайте перевагу брендової продукції. Будівельні матеріали від відомих компаній завжди будуть більш високої якості, адже компанії відповідають за свою репутацію і, звичайно ж, дуже дорожать їй. Якщо купуєте сипучі суміші, зверніть увагу на дату виробництва та строк придатності, спробуйте мішок на дотик, в ньому не повинно бути твердих грудок, які утворюються при попаданні вологи на мішок, або довгого злежування.

Профессиональный интернет магазин стройматериалов Днепропетровск предлагает Вашему вниманиюширокий ассортименттоваров по приемлемой стоимости.

Купуючи потрібну вам кахельну плитку, візьміть дві плитки з різних пачок, поставте їх стоячи на рівну поверхню, і переконайтеся, що розмір у них однаковий. Після чого покладіть плитки одна на одну, глянсовою стороною і притисніть пальцями по кутах, цією дією ви перевірите площину. При покупці ламінату також зверніть увагу на його площину. Якщо матеріал не правильно зберігався, а саме складувався в положенні стоячи, він буде вигнутий дугою. Якщо говорити про матеріал з дерева, брус, рейка і т.д, варто звернути увагу на сухість деревини - сира деревина при висиханні деформується. Що стосується утеплювачів, таких як пінопласт, пінополістирол, звертайте увагу на щільність цих матеріалів, чим більше щільність, тим надійніше. При покупці метало-профілю дивимося на товщину металу: чим вона товщі, тим міцніше. Що стосується лакофарбових виробів, тут все так само залежить від терміну придатності і виробника. Купуючи грунтовки для бетонних підстав, переконайтеся, що відповідний вміст каністри, або пляшки однорідного кольору. Якщо ж ви бачите не однорідна рідина з відділенням води і пластівців, це говорить про те, що така рідина була заморожена і до використання не годиться. Який би ви не купували матеріал, його ціна вам скаже багато про що. Не женіться за дешевизною, адже як правило - безкоштовний сир, на жаль, буває лише в мишоловці.

Похожие публикации