​Яким має бути ідеальне ліжко


Сентябрь 26, 2017 – 12:57
Купить ковролин недорого

Вирішуючи, яку купити ліжко, ви визначаєте якість свого відпочинку і рівень комфорту, як фізичного, під час сну, так і психологічного. Ліжко - це велика меблі, яка впливає на інтер'єр спальні і то, наскільки приємно вам буде перебувати в кімнаті. Тому важливо знайти таку модель, яка своїм дизайном буде гармонійно поєднуватися з існуючим стилем приміщення та іншими меблями.

Крім естетичних факторів важливо оцінити і практичні властивості ліжка. Основними критеріями, (крім розмірів) за якими її відбирають, є:

Самым красивым по праву считается английский стиль в интерьере, больше подробностей Вы можете узнать на нашем ресурсе.

Матеріал і конструкція каркаса;

ліжко ціна

Конструкція підстави;

Наявність і конструкція ящиків.

Кращий каркас для ліжка

Хоча в ході експлуатації каркас ліжка непомітний, цей елемент дуже важливий, він надає конструкції жорсткість і міцність. Від якості каркаса багато в чому залежить довговічність ліжка і комфорт її господаря. Поширеним варіантом, який вибирають, вирішивши купити недорогу ліжко, є каркас з ДСП. При безсумнівною міцності, навіть надмірної масивності деревно-стружкової плити, у даного матеріалу є ряд недоліків. По-перше, ДСП виділяє шкідливі смоли, а якщо внутрішні торці виявиться не обробленими, такий каркас стане прямою загрозою для вашого здоров'я. По-друге, кріплення в плиті ДСП поступово розхитується, така сутність матеріалу, склеєного з тирси. Внаслідок цього знижується жорсткість каркаса, і ліжко починає скрипіти.

Щоб ліжко служила довго, треба використовувати модель з міцним, майже вічним металевим каркасом. Також добре служать довговічні каркаси з натурального дерева. Особливо рекомендуємо використовувати каркас з масиву, якщо ви вибираєте ліжко в дитячу, це ідеальний варіант з точки зору надійності конструкції і безпеки для здоров'я дитини.

Яким має бути підстава під матрац

Часто можна побачити, що ліжко в магазині, ціна якої вище мінімальної планки, виявляється забезпечена ламелями. Наявність цих пружних поперечних планок з натуральної деревини (як правило, бука) підноситься як гарантія комфорту. Насправді, така підстава призначені для одного - зробити ортопедичним ложе, в якому використовується матрац звичайного типу. Якщо ж на ламелі покласти ортопедичний матрац, то поступово це викличе перекіс частини пружин і псування матраца. А в створенні ідеальних умов для спини і хребта, ламелі, в цьому випадку, участі приймати не будуть, і в цій ролі не приносять користі.

З огляду на заслужену популярність ортопедичних матраців з пружинними блоками, оптимальним є суцільне рівну основу. Іноді роблять невеликі отвори для вентиляції, хоч особливої необхідності в них немає, адже такі матраци вже мають вентиляційні отвори в торцях. Якщо ви впевнені, що будете замовляти саме ортопедичний варіант матраца, то краще купити ліжко, у якій підстава, це плоский лист з масиву, МДФ або фанери.

Зручні ящики під ліжком

Висуваються з-під ліжка ящики, це зручне рішення для зберігання постільної білизни, одягу та інших речей. Але краще не використовувати ящики, які встановлюють на прямоходні ролики, вільно стоять на підлозі. Мінусами такого рішення є те, що будь-який килим біля ліжка або просто м'яке покриття роблю неможливим нормальний рух ящиків. Крім цього, щілину між ящиком і ліжком стає воротами для пилу, яка буде покривати зберігаються речі. А якщо вибирати ліжко в дитячу, то такі ящики ще й стикаються з небезпекою попадання в їх ролики дрібних іграшок, деталей конструкторів або пазлів.

Щоб використовувати це місце зберігання по-справжньому ефективно, рекомендуємо купити ліжко, ящики якої будуть встановлені на телескопічні або роликові напрямні. Сучасні системи висунення розраховані на великі навантаження. В такому ліжку ящики будуть вільно висуватися, незалежно від статевого покриття і щільно закриватися, зберігаючи речі в чистоті.

Щоб ліжко була зручною

Отже, вибираючи ліжко, крім естетики, важливо правильно оцінити технічні параметри. Хоча процес вибору, це завжди компроміс, слід розуміти, що компроміс цей буде з вашим здоров'ям. Вирішивши купити недорогу ліжко, ви ризикуєте «заплатити різницю» якістю вашого сну.

Радимо підбирати розміри і дизайн ліжка індивідуально під свій ріст і спосіб життя. У тому випадку, якщо ліжко вибирається для літньої людини, то вищі моделі будуть зручніше. Якщо ви любите почитати перед сном, зверніть увагу на ліжка з високими спинками. Рекомендовані розміри комфортного спального місця: довжина, не менше ніж на 10 см більше вашого зростання, ширина - в два рази більше ширини плечей.

Не забувайте врахувати всі чинники, і ви купите яке ідеально підходить вам ложе. Красива і міцна ліжко з ортопедичним матрацом, стане запорукою гарного відпочинку і здоров'я вашої спини.

Похожие публикации