Керамічні димарі


Сентябрь 2, 2017 – 08:46
КОНТАКТЫ

Керамічні димарі своєю історією сягає в далеке минуле - вони почали використовуватися ще на зорі нашої цивілізації. Так, наприклад, на розкопках в Греції, Римі, багатьох поселеннях Сибіру та Азії були виявлені глиняні та керамічні димові труби.

Сьогодні керамічні димоходи активно використовуються для відводу продуктів згоряння від різноманітних опалювальних виробів - камінів, печей і казанів. Керамічні димарі широко поширені в приватному житловому будівництві, на заміських ділянках, в котеджах і лазнях. Як правило, керамічні димоходи найкраще встановлювати на початкових стадіях будівництва будинку. Але при деяких додаткових ресурсах їх можна без великих проблем встановлювати у вже готові приміщення.

Вы можете приобрести керамические дымоходы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Керамічні димарі мають ряд переваг: вони володіють хорошими експлуатаційними характеристиками, великою довговічністю, а також сумісністю з основними видами, типами та моделями опалювального обладнання. Використання і обслуговування керамічної димохідної системи відрізняється простою і зручністю.

Ще одним вагомим перевагою таких систем димовідведення виступає висока вогнетривкість кераміки, що гарантує не тільки тривалий термін служби, а й, що набагато важливіше - підвищену пожежну безпеку. Кераміка чудово переносить агресивні дії кислот, вологи і конденсату, високої температури і її перепадів. Стійкість до перепадів температур дозволяє спокійно опалювати сильно промерзлий будинок без страху за те, що на димоході утворюються тріщини. Варто відзначити, що керамічні димоходи також мають високу стійкість до кліматичних і атмосферних явищ, корозії і механічних навантажень. Керамічні димарі організовують хорошу тягу в димарі, що позитивно впливає на ефективність роботи опалювального вироби.

Похожие публикации