Коронки по металу


Декабрь 12, 2017 – 17:35
IMG_2372[1]

Коронки алмазні та твердосплавні використовуються для свердління отворів різного діаметру, роботи з бетоном, залізобетоном і іншими матеріалами. Їх застосування гарантує отримання отворів необхідного розміру. Важливими характеристиками при виборі коронок для перфоратора або іншого обладнання можна вважати:

їх діаметр, який значно впливає на сферу використання коронок і залежить від специфіки робіт;

довжина оснащення, стандартною є показник 400-450 міліметрів, але можливі винятки;

тип комплектуючих, визначає область використання алмазних коронок;

тип хвостової частини, вказує на сумісність коронок з тим чи іншим видом устаткування, конкретними моделями техніки.

Всі розміри коронок вказуються в міліметрах, виробники пропонують коронки довжиною від 4 до 400 міліметрів. Особливо затребувані коронки з хвостовиками sds-max і sds-plus, які використовуються для свердління бетонних поверхонь, також виробники реалізують коронки мокрого свердління, особливістю яких є подача охолоджувальної рідини до місця роботи. Коронки можуть використовуватися не тільки з електричним обладнанням, але також з ручними інструментами для свердління отворів.

Качественные коронки по металлу вы можете купить на сайте https://snabzhenie.com.ua/prinadlezhnosti/koronka-po-metallu/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Великий вибір якісної оснащення для електроінструментів від провідних виробників

В каталозі Castorama.ru представлений широкий асортимент коронок для перфоратора. Ми змогли зібрати в одному каталозі новинки від різних брендів, коронки твердосплавні і діамантові, з хвостовиками sds-max і sds-plus від відомих виробників. Покупці можуть вибрати окремі набори або додати в список покупок набори коронок різного діаметру і довжини, проаналізувати їх характеристики і додати вибрані товари для порівняння в онлайн-режимі на нашій сторінці. Роздрукований список необхідних коронок зробить подальшу покупку цих деталей в будь-якому з гіпермаркетів Castorama швидкої, вигідною і максимально простий. Отримати додаткову інформацію про технічні характеристики і ціну коронок різної довжини можна по телефону.

Похожие публикации