Малярно Штукатурні Роботи


Март 30, 2017 – 15:32
работы в на

Малярно-штукатурні роботи

малярно штукатурні роботиРемонт, що асоціюється з нескінченним потоком проблем, не обійдеться без вирівнювання, штукатурення, фарбування або поклейки стін. Якісна обробка передбачає вирівнювання перепадів площині стін або стель за допомогою штукатурки. Чи не суттєві перепади вирівнюються шляхом нанесення штукатурки на окремі місця поверхні. Ідеально рівну поверхню можна зробити, виставивши маячки і стягуючи правилом штукатурку по ним. Всі ці тонкощі невідомі простому обивателю, затіяла ремонт квартири. Тому малярно-штукатурні роботи краще довірити професіоналам компанії TILE, які мають багатий досвід в проведенні цього складного і трудомісткого процесу.

Майстри компанії TILE проводять якісну підготовчу роботу на всіх етапах, куди входить:

  • очищення поверхні,
  • грунтовка,
  • нанесення грунтуючого складу,
  • укладка при необхідності армуючої сітки.

Ціни на малярські роботи:

Поклейка вінілових шпалер
Поклейка флізелінових шпалер під окр.малярні роботим2

Ціни на штукатурні роботи:

* Шановні замовники, звертаємо Вашу увагу, що всі похідні від зазначених робіт обумовлюються і оцінюються на об'єкті.

Фахівці працюють з усіма відомими складами штукатурних сумішей: вапняним, цементних, вапняно-глиняним, вапняно-гіпсовим і іншими штукатурними розчинами.

Правильно вироблені штукатурні роботи дозволяють поліпшити шумо - і теплоізоляцією, позбавлять від швів, перепадів і нерівностей. Декоративна штукатурка є одним із часто вживаних прийомів дизайнерського рішення оформлення стін. Її нанесення також вимагає певних навичок і вправності.

Шліфування і фінішна грунтовка підготують поверхню до подальшої обробки. Малярно-штукатурні роботи в Санкт-Петербурзі виробляються за новітніми технологіями.

Гіпсокартонні конструкції, настільки популярні в оформленні інтер'єру, вимагають декількох етапів проведення малярних робіт. Шпаклівка, шліфовка, грунтовка, проклейка павутинкою, фарбування в два шари - деяким це може здатися надмірною і кропіткою роботою. Але тільки якісно виконана обробка не дозволять покритися конструкції тріщинами через пару лет.Так ж на пряму від правильно отштукатуренний, підготовленій поверхні залежить якісна укладання плитки. Надійність і якість малярно - штукатурних робіт можуть гарантувати тільки професіонали.

Похожие публикации