Поліпропіленові труби для водопроводу


Июнь 1, 2018 – 10:45
Строительные работы в

Сучасним досягненням еволюції на сьогоднішній день є поліпропіленові труби, які швидкими темпами витіснили своїх попередників і остаточно оселилися в наших будинках і квартирах. Сировиною для виробництва труб PPR виробництва Україна служить рандом з групи термопластів - сополімер поліпропілен, який добре зарекомендував себе при високих температурах, що суттєво розширює сферу його застосування. Найчастіше труби з поліпропілену використовують для організації внутрішнього водопроводу або опалення, рідше для проведення зовнішніх робіт. Легкість монтажу поліпропіленових труб дозволяє зібрати якісний водопровід за лічені хвилини, причому конструкція водопроводу ППР може бути найрізноманітнішою. З'єднання окремих труб для водопостачання проводиться за допомогою поліпропіленових фітингів і контактного зварювання.

Сьогодні сучасне виробництво провідних компаній в світі дозволяє виготовити труби поліпропіленові до 4 метрів в довжину. У нашому магазині на сторінці https://universyst.com.ua/vodoprovod-ppr/ представлена продукція, що пройшла всю стандартизацію і сертифікацію, як в Україні, так і за світовими стандартами в цілому. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і професійними виробниками комплектуючих деталей для організації водопроводу, систем опалення, водопостачання, каналізації та інших будинкових систем. Ціни на водопровід PP-R в нашому магазині дешевше, ніж у інших продавців. Хотілося відзначити, що поліпропіленовий водопровід, куплений в нашому магазині, при дотриманні всіх приписів по збірці і подальшої експлуатації, прослужить більше 50 років.

Залежно від призначення і використання класу поліпропіленових труб для водопроводу розрізняють:

- поліпропіленові труби PN10. Призначені для збирання холодного водопостачання. Термін експлуатації 50 років;

- поліпропіленові труби PN20. Застосовуються для організації холодних і гарячих трубопроводів, в тому числі і опалювальних систем. Термін експлуатації 25 років, при максимальній температурі до +75 градусів за Цельсієм;

- поліпропіленові труби PN25 істотно відрізняються від перших типів, має внутрішнє армування з застосуванням фольги з алюмінію.

По суті, такі труби непластичні, тому знайшли широке застосування в умовах при тиску до 8 атмосфер і при температурі до +75 градусів за Цельсієм. Термін експлуатації 50 років, за умови правильного їх застосування.

Переваги поліпропіленових труб

При першому погляді, може здатися, що поліпропіленової водопровід може бути не надійним, однак при порівнянні труб одного діаметру з поліпропілену заводської збірки з трубою з металопластику, виявиться, що поліпропіленова набагато товщі, ніж труба з пластика. А самі поліетиленові труби мають ряд позитивних характеристик, а саме:

- великий термін експлуатації;

- низький бар'єр тепло провідності;

- високі показники температур стійкості, до +75 градусів за Цельсієм;

- зносостійкість, витримують короткочасні температурні коливання до +95 градусів за Цельсієм;

- пластичні;

- невелика вага;

- не проводять електричний струм;

- абсолютно екологічно безпечні;

- вони стійкі до абразивних і агресивних хімічних речовин. Протягом всього терміну експлуатації не мають потребу в чищенні або спеціальній обробці;

- армовані поліпропіленові труби мають високі показники теплофізичних властивостей, витримують високий тиск до 20 атмосфер;

- широкий асортимент;

- швидкий монтаж;

- доступність труб поліпропіленових в будь-якому місті України - в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Миколаєві, Львові, Чернігові та інших українських містах. поліпропіленовий водопровід в квартирі, будинку або на дачі прослужить без особливого втручання довгі роки.

Де купити поліпропіленові труби?

Ми раді вам порекомендувати продукцію провідних професійних постачальників сантехнічного обладнання в нашому інтернет каталозі поліпропіленових труб. Ми ставимо в пріоритетність забезпечити доступ професійного обладнання європейського рівня на український ринок сантехніки, тому не дивуйтеся, якщо ціна на такі труби буде істотно відрізнятися від цін наших конкурентів. Компанія Універсист піклуватися про своїх покупців і надає якісну продукцію за доступними цінами. При бажанні створити поліпропіленовий водопровід своїми руками, варто купити комплектуючі тільки у перевірених продавців, які мають ряд переваг і мають багато позитивних відгуків від покупців. Наша компанія вже довгий час на ринку і кожен раз працює над своїми помилками, моніторинг вартість поліпропіленових труб на ринку, контролює своєчасну доставку та якість продукції зі свого каталогу, дякує за кожен відгук від своїх клієнтів. Завдяки щирим рекомендацій наших клієнтів ми реалізуємо свою продукцію по всій Україні і за її межами. Ми здійснюємо доставку поліпропіленових труб до Києва, до Харкова, до Дніпропетровська, в Одесу, в Миколаїв і інші українські міста.

Похожие публикации