Штукатурно Малярські Роботи


Март 30, 2017 – 15:50
Нет фото

Малярські роботи потрібні в тих випадках, коли безпосередньо виконується обробка в приміщенні. Чи плануєте ви облаштування квартири з нуля, проведення косметичного ремонту, перепланування і перебудову в будинку, малярні роботи завжди актуальні і необхідні, дозволяючи підготувати робочі поверхні до нанесення фінішної обробки.

Приклади робіт

Наші переваги:

Ми робимо все в комплексі: ви економите час на пошуку, контролі різних бригад. Ми відповідаємо за зроблені роботи на об'єкті.Ми прагнемо до того, щоб ремонт сподобався замовнику і надалі викласти фотографії об'єкта в наше портфоліо.
Наші ціни і договору прозорі і доступні. Ви можете зробити повернення прибуткового податку в розмірі 13% від вартості ремонту.Працюємо без передоплати! Ми одні з тих хто спочатку робить. Ви перевіряєте і оплачуєте вже виконану роботу!
Ви можете оформити розстрочку на вартість ремонтних робіт до 6 місяців *
Розстрочка надається від банку * Альфабанк, Русфінанс * ОТП.
Надаємо матеріал від оптових виробників за цінами дешевше на 10%, ніж в роздрібних магазинах.
Ви можете приїхати на наші об'єкти і подивитися як ми робимо ремонт *
* У тих клієнтів хто дав дозвіл на відвідування.
Кожен виконроб має диплом про будівельному освіту. Що гарантує дотримання вимог СНИП і ГОСТ.

Ви можете замовити малярні роботи в Самарі у нас, і тоді ваш ремонт буде проходити дуже швидко і легко. Наші фахівці впораються з будь-якого поставленого завдання, і ви побачите, наскільки все виконано точно, грамотно і естетично привабливо. Малярські роботи - це складова частина етапу чорнової обробки, коли потрібно підготувати всі стіни, підлоги, стелі, отвори, кути для майбутньої обробки і декору.

В ході малярних робіт використовуються спеціальні вирівнюють і ґрунтувальні, штукатурні склади, завдяки яким в будь-якому приміщенні - офісі, квартирі, будинку - можна швидко домогтися бажаного ефекту. Дуже часто в старих квартирах після демонтажу обробки, хоча і в нових теж, спостерігаються нерівності на стінах, відколи, тріщини, різні патьоки, сліди старих оздоблювальних матеріалів. Вони псують естетичність поверхонь і не дають створити гарний інтер'єр. Для вирівнювання і приведення всіх поверхонь і покриттів в потрібний вид використовуються штукатурки, грунтовки, суміші, що вирівнюють.

Види робітОд. вимВартість робіт (руб.)Вартість робіт з урахуванням знижки (руб)
Укладання плитки на стіни
Похожие публикации