Склопакети на балкон - правила вибору


Апрель 12, 2017 – 17:40
Что такое отделочные работыСклопакет являє собою складний високотехнологічний продукт, що дозволяє забезпечувати максимальні показники герметичності, звукоізоляції в приміщенні і зберігає при цьому хорошу світлопропускаючих здатність. У даній статті мова піде про правила вибору конструкції для балкона - якщо ви хочете зробити цю площу в своїй квартирі корисною і теплою, без скління не обійтися.
Склопакети - основні характеристики

Склопакет на балкон

Склопакет є головною складовою вікна - на нього припадає приблизно дві третини всієї конструкції. Відповідно експлуатаційні характеристики системи залежатимуть саме від нього. У житлових кімнатах в нашій країні встановлювати однокамерні вікна не рекомендується, оскільки їх ресурсу недостатньо для забезпечення гарної теплоізоляції, можливе зниження температури у всій квартирі, запотівання і промерзання конструкцій.

У той же час можна ставити однокамерні склопакети на балкон, але тільки в тих випадках, якщо ви не плануєте перетворювати його в повноцінне житлове приміщення, а просто хочете захистити його від зовнішніх атмосферних впливів. Теплоізоляційні характеристики двокамерного вироби відповідають чинним нормам теплового захисту просторів, і тому вони можуть встановлюватися в будь-яких кімнатах квартир і будинків, що знаходяться в середній смузі нашого регіону.

Щоб правильно вибрати пакет для скління балкона або лоджії будинку серії 137, вам потрібно визначитися з типом скління. Можливі варіанти - холодну і теплу. Перше дозволить вам зробити з лоджії літню площадку або склад для сховища речей, а друге - повноцінне житлове приміщення.
тепле скління

Оригинальная декоративная плитка под камень купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Склопакет для балкона

Даний варіант ідеально підходить вам, якщо:

ви хочете зробити з балкона житлову кімнату;
розширюєте за рахунок наявної площі спальню, вітальню або кухню.

Багатокамерний профіль для облаштування максимально ефективно перешкоджає втраті тепла, забезпечуючи при цьому надійний рівень ізоляції від шуму, пилу, опадів.
холодне скління

Якщо ви плануєте використовувати балкон в якості нежитлового приміщення, але його незахищеність від атмосферних впливів і інших впливів зовнішнього середовища вас не влаштовує, зупиніться на холодному склінні. Наприклад, той же алюмінієвий профіль має невелику вагу, привабливо виглядає і є варто. Легкість конструкції робить можливим облаштування без додаткового зміцнення балконної плити, що важливо для старих будинків. Крім того, алюміній екологічно безпечний і не виділяє шкідливих речовин в атмосферу навіть при дуже високих температурах.
Важливо знати!

Додатково при виборі пакета на балкон фахівці радять приділяти увагу:

Товщині скла - чим вона більша, тим менше ймовірність виникнення вібрацій, ефекту резонансу.
Відстані між стеклами - широкий повітряний шар підвищує шумоізоляційні властивості склопакета.
Герметичності камери - важливо, щоб вона не пропускала холодне повітря в приміщення взагалі.

Похожие публикации