Все про шпалери Milassa


Май 25, 2017 – 19:02
Окраска стен Покраска стен

Шпалери бувають (2-ух типів) На паперовій і на флізеліновій основі.

паперові шпалери

Це Настінні покриття надруковані на паперовому полотні, чутливі до вологості і забруднень, екологічно безпечні ідеально підійдуть для алергіків. Одним з основних переваг паперових шпалер можна назвати легкість в монтажі, так як вага паперового полотна невеликий.

бамбукові шпалери

ЦЕ Настінні покриття з нетканого полотна з волокон рослинного походження. Шпалери такого типу відрізняє висока стабільність розмірів, він не розтягується і не дає усадки при намоканні і подальшому висиханні. Крім формоустойчивости перевага флизелина перед папером полягає в міцності, а також в легкості наклеювання таких шпалер.Продовжуючи .... для додання стійкості до вологості і забруднень Паперові і Бамбукові шпалери покривають додатковими складами АКРИЛОМ або вініл. Останні найпоширеніші.

Вінілові шпалери

Качественные обои премиум класса Вы можете приобрести на сайте http://interiorhall.od.ua/catalog/milassa, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Найчастіше, настінні покриття мають флізеліновую основу, але так само ви можете зустріти їх на паперовій основі. Різниця лише в тому, що при поклейке флізеліновій основи клей наноситься тільки на стіну, а при поклейке паперової основи, клей наноситься як на стіну - так і на полотно. Головними перевагами вінілових шпалер вважаються міцність і практичність. Технологія виготовлення вінілових шпалер дозволяє використовувати не тільки сухе чищення, але і воду. Така якість є невід'ємною частиною настінних покриттів в тому випадку, якщо приміщення, в якому вони використані, припускають забруднення - хол, кухня або громадські приміщення.


ТЕПЕР ДИЗАЙН ..... Для додання ексклюзивності настінних покриттів, виробники наносять додаткові матеріали в залежності якого ефекту вони хочуть домогтися.

флокові шпалери

Основа таких настінних покриттів виконується з паперу або флізеліну, на неї наноситься флок - спеціальний ворс, за властивостями близький до замші. Малюнок, виконаний за допомогою флока, виглядає незвично і об'ємно, що робить інтер'єр індивідуальним.

текстильні шпалери

Настінні покриття з шовку, льону, джуту, віскози, фетру і т.д. Текстильні шпалери володіють підвищеними теплоізоляційними і шумопоглинаючими властивостями, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання і мають достатню зносостійкість. Часто текстильні шпалери доповнюються антистатичним покриттям, що значно розширює сферу їх застосування.
І ГОЛОВНЕ Текстильні шпалери дозволяють створити особливу атмосферу розкоші і затишку в приміщенні.

Шпалери із застосуванням стеклярусних крихти (бісеру)

Настінні покриття такого типу мають флізеліновую основу, що робить їх більш міцними. Використання стеклярусних крихти робить настінні покриття унікальними за своїми естетичними властивостями, тому як переломлення світла всередині дрібної крихти робить стіни в інтер'єрі «світяться».

Шпалери або панно з кристалами Swarovski

Шпалери цього напрямку виготовляються на флізеліновій основі з нанесенням вінілу. При виробництві цих шпалер використані найостанніші технології «друку кристалами». Кристали вплавляются в вініл з певним кроком створюючи іскристий орнамент. Кімната, стіни якої прикрашають ці шпалери або панно, пропонує своєму власникові оцінити нереально красивий світ гламуру і розкоші.

Джерело http://interiorhall.od.ua/catalog/milassa

Похожие публикации