Монтаж вентильованого фасаду


Май 19, 2017 – 19:12
Как штукатурить стены своимиЗ кожним роком вартість енергоносіїв зростає, отже, підвищуються і витрати на опалення будівель.

Монтаж вентильованого фасаду - це один з новітніх методів заощадження тепла. Економічна ефективність вентильованих фасадів перевершує ефект від всіх інших способів теплозбереження. Більшість Європейських країн вже перейшли на вентильовані фасади. Змонтовані з дотриманням технології виробництва робіт вентильовані фасади здатні знизити витрати на опалення будинків на 25-30%, а це значить, що монтаж вентильованого фасаду окупить себе протягом перших кількох років після установки.

Профессиональный монтаж вентилируемых фасадов цена на услуги Вас приятно удивит.


Облаштування вентильованих фасадів так само передбачає мінімальні витрати на обслуговування і поточний ремонт в період експлуатації фасаду, так як така система відрізняється довговічністю і надійністю. Монтаж навісних вентильованих фасадів можливий як на несучих конструкціях практично будь-яких типів, так і на котеджах, офісних і торгових центрах, промислових і складських будівлях. Вентильовані фасади не вимагають попередньої підготовки стін - шпаклівки та вирівнювання, що істотно заощадить час і витрати на проведення робіт.

Вентильований фасад захистить Ваш будинок від холоду завдяки повітряному прошарку в проміжку між поверхнею стіни і декоративним покриттям. Для додаткової теплоізоляції на стіну монтується теплоізоляційний шар, наприклад, пінопласт. Слід зазначити, що монтаж вентильованих фасадів можна проводити цілий рік, незалежно від погодних умов, так як всі кріплення є механічними (саморізи і т.п.), а мокрі процеси виключені.

Похожие публикации