Поради дачникам у виборі тротуарної плитки


Декабрь 10, 2018 – 21:16
Как штукатурить стены своими

Вибір тротуарної плитки

Приватний домовласник, який бажає оформити свою ділянку акуратними доріжками, в першу чергу стикається з питанням вибору будматеріалів наприклад, плиткою. Необхідно визначитися з розміром, забарвленням, а також візерунком.

Більш того, ціни на будівельні матеріали відрізняються, тому при прагненні заощадити, доведеться витратити час на пошуки прийнятної вартості і асортименту.

Качественный препарат неотон купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якісна тротуарна плитка 500х500х50 - товар ходовий. На даний момент існує два способи її виробництва: вібролиття і вібропресування. Перш, ніж віддавати свою перевагу одному з них, подумайте над тим, яким навантаженням буде піддаватися майданчик, викладена цим матеріалом. У будь-якому випадку, вибирайте для покупки пристойну компанію з гарною репутацією, щоб не стати жертвою шахраїв і кустарних виробників.

Отже, чим же відрізняється плитка вібролітая від вибропрессованной? Перша підійде вам в тому випадку, якщо поверхня не піддається великим навантаженням. Плитка, виготовлена вібролиттям відрізняється яскравим забарвленням, великою різноманітністю форм і розмірів. Проте, в міцності вона пристойно поступається вибропрессованной. Другий вид плитки підходить для майданчиків, регулярно піддаються великим навантаженням, наприклад, їзда автомобілів. Її вибір не може похвалитися яскравістю фарб, зате по стійкості до різного роду зовнішніх чинників рівних їй не знайти. Крім того, обладнання для виробництва такого виду плитки немає у вільному доступі, що забезпечує гарантійну захист від придбання підробок. До першого типу відносяться Гжелка, хмаринка, луска і так далі. До другого - знаменита бруківка, хвиля або котушка. Славиться своєю стійкістю в зимову пору року бруківка з шорсткою поверхнею, іменована паркетом. Одним з найпопулярніших товарів є тротуарна плитка, звана в побуті як «дванадцять цегли». При своєму чималій розмірі цей вид плитки створює видимість більш дрібного мощення.

Яким би вмілим господарем ви себе не вважали, дуже добре подумайте, перш ніж самому братися за роботу. Найменші недоліки і помилки можуть дати знати про себе протягом найкоротшого часу та в самий невідповідний момент. Оптимальним варіантом буде замовити послуги з укладання разом з самою плиткою.

Треба врахувати, що вартість укладання тротуарної плитки варіюється в залежності від її розміру, матеріалу, а також від умов роботи. Наприклад, якщо доріжку необхідно підняти над землею за допомогою бетонної основи, така робота обійдеться трохи дорожче. Також, ціна буде вище за укладку плитки химерної форми. Вся інформація про це знаходиться у вільному доступі в інтернеті і прайс-листах будівельних компаній.

Похожие публикации