Штукатурка Своїми Руками


ПОРІВНЯННЯ ТШ З ІНШИМИ УТЕПЛЮВАЧАМИ
Март 30, 2017 – 10:44
Наливная стяжка пола своими

акрилова декоративна

Щоб отримати показники заощадження тепла, аналогічні тим, що дають пінополістирольні або мінеральні утеплювачі, шар теплої штукатурки доведеться ...

Про нові будівельні технології: тепла штукатурка

Можливо, що в Росії поки не дуже добре знають про теплий штукатурці (ТШ). А адже в Європі і Канаді - вона застосовується досить широко. І що цікаво, Канада і Росії - країни схожі за кліматичними особливостями, а значить прийшов час впроваджувати оздоблювальні технології, пов'язані з цим матеріалом.

Не можна сказати, що про теплий штукатурці у нас не знають взагалі: в 2012 році ці технології почали використовуватися в Калінінградській області, а сьогодні ТШ знаходить застосування в будівельно-оздоблювальних роботах та в Центральному регіоні.

Тепла штукатурка своїми рукамиШироких відгуків, особливо від будівельників-професіоналів поки ще замало, і деякий скептичне ставлення ще зберігається. Але, схоже - це просто питання часу, бо тепла штукатурка заслуговує того, щоб на неї звернули увагу.

Де можна використовувати ТШ

Кліматичні особливості нашої країни такі, що в будівництві питання про утеплення будинків - один з головних. До недавнього часу ці завдання вирішувалися через товщину стін, згідно СНіП для різних територій і додатковим утепленням стін у міру виникнення необхідності.

Але ось сьогодні з'явилися технології, що дозволяють успішно вирішувати завдання теплостойкости житла.

Поки технології ТШ активніше застосовуються в малоповерховому будівництві, це і зрозуміло, все нове простіше випробувати саме там. Але мабуть року через 2-3 ми зможемо зустрітися з теплою штукатуркою і в багатоповерховому будівництві.

ТШ ефективніше застосовувати при зовнішніх оздоблювальних роботах, хоча не виключено, що вона знадобиться і при внутрішніх роботах.

Природно, що ТШ знаходить застосування при будівництві нових будинків, що не виключає її використання по відношенню до будинків в «віці».

Логіка тут така:

  • згодом теплостійкість стін будинку змінюється через намоклого фасаду, протікання даху, порушення герметичності швів між панелями і т.п.
  • і, нарешті, в таких будинках при внутрішньому ремонті, кожен власник окремої квартири може самостійно використовувати цю технологію.

Про видах

ТШ - це суміш на основі цементу з додаванням інших елементів: крихти з керамзиту, порошку з пемзи, дрібних пористих полістирольних зерняток і т.п.

За присутності «утеплюють» елементів розрізняють види штукатурки:

  • на основі вермикуліту. Володіє протигрибкові властивості, застосовується як для зовнішньої, так і внутрішньої обробки.
  • «Тирсових» штукатурка. У наповненні, крім деревної маси присутні також глиняні та паперові складові, тому добре підійде для внутрішнього утеплення приміщень. Така тепла штукатурка добре прилягає до бетону, дереву, цегляних поверхонь.
  • ТШ з гранулами пінополістиролу. У складі крім пінополістиролу, цементу є вапно, тому підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Вважається найбільш типовою з усіх видів.
Похожие публикации