​Опис роботи електрика


Ноябрь 26, 2018 – 16:51
деревянный пол

Електрик читає креслення, що показує розташування розеток, схем та іншого обладнання. Він або вона використовують різноманітні інструменти для роботи, такі як ручні та електроінструменти, такі як трубопровідники, дротяники та електроінструменти. Вони також використовують такі інструменти, як амперметри або вольтметри.

В основному існують два типи електриків. Один тип житловий, який зазвичай працює в приватних будинках або новобудовах. Інший тип є внутрішнім електриком, який найчастіше працює на заводах або підприємствах з великими електричними системами. Бюро статистики праці прогнозує високі темпи зростання у 2012-2022 роках у цій галузі кар'єри, що базується на новому зростанні будівництва та альтернативних потужностях, таких як енергія вітру та сонячної енергії.

Відео Стенограма Кар'єри Електриків

За кожним вимикачем або електричним розетком, є електрик, який зробив це роботу. Майже кожна будівля має електричну енергію, зв'язок, освітлення або систему управління, яка встановлюється електриками та помічниками, коли будівля була побудована та підтримується пізніше.

Для нового будівництва електрики читають діаграми, які показують планове розташування схем, торгових точок та іншого обладнання для керування їх роботою. Вони використовують ручні та електроінструменти для запуску електропроводки через стіни і захищають його. Вони також перевіряють обладнання та матеріали, щоб знайти проблеми та забезпечити належну роботу компонентів. Обслуговування означає спочатку знаходження проблеми, а потім доступ до неї для ремонту.

Електрики повинні ретельно дотримуватися правил будівництва, щоб забезпечити безпеку, особливо при керівництві або тренуванні інших працівників. Підтримувачі електроніки несуть матеріали та інструменти, зрізують і згинають дріт і трубопровід, використовують інструменти для ремонту та підтримки електропроводки, а також чисті робочі зони та обладнання. Ці працівники проводять повний робочий день, іноді вечорами та вихідними днями, працюючи в приміщенні та на відкритому повітрі в будинках, на підприємствах та на будівельних майданчиках.

Більшість робіт для електричних та інших підрядників електропроводки. Робота може вимагати тривалого періоду стояння і коліна, іноді в тісних місцях. Більшість електриків навчають свою торгівлю в програмі 4-5 років навчання, яка поєднує в собі технічну підготовку та оплачує навчання на робочому місці. Більшість штатів вимагають ліцензії. Допомогам, які займаються електронікою, зазвичай потрібні диплом середньої школи або їх еквівалент, а також навчаються на робочому місці. Електрики та помічники електрика буквально допомагають Сполученим Штатам "тримати світло".

Похожие публикации