Р​емонт мостового крана


Март 15, 2018 – 08:17
Схема наливного пола

Мостовий кран відноситься до найбільш поширеного типу вантажопідйомного устаткування, яке застосовується в відкритих і закритих складах, а також у виробничих цехах промислових підприємств. Даний тип кранового обладнання відноситься до найбільш універсальних пристроїв, придатним до роботи з будь-яким типом вантажів в інтенсивному режимі.

Але природним підсумком інтенсивної експлуатації крана є знос деталей і механізмів, частковий або повний вихід з ладу обладнання, невідповідність мостового крана і кранового шляху вимогам промислової безпеки. В цьому випадку потрібно ремонт мостового крана, періодичність і тип якого залежать від режиму роботи, ступеня зносу і стану обладнання, технологічних вимог і інших чинників.

Очень важно проводить ежегодное техническое обслуживание мостовых кранов, в результате, чего оченьлегко выявить его возможные неисправности. Ремонт мостовых кранов выполняет компания "Укрлифт" на протяжении длительного периода, цены на услуги Вас приятно удивят.

Ремонт мостового крана Ремонт мостового крана в цеху з ремонту механізму підйому мостового крана Ремонт двухбалочного крана

Поточний ремонт мостового крана

Найбільш частим є поточний ремонт крана, в процесі якого виробляється ревізія, часткова заміна або відновлення його вузлів і деталей. В обов'язковому порядку перевіряється і, при необхідності, замінюється масло в редукторах крана, оглядаються підшипники, проводиться змащення муфт, підшипникових вузлів і відкритих передач. Виконується необхідний ремонт електрообладнання крана. Частково заміняться кабельна продукція. Виконується ремонт металоконструкцій.

Метою виконання поточного ремонту є відновлення працездатності окремих елементів кранового обладнання.

Поточний ремонт мостового крана Поточний ремонт вантажного візка Поточний ремонт двухбалочного крана Поточний ремонт металоконструкцій крана

Капітальний ремонт мостового крана

Набагато складнішим і трудомістким є капітальний ремонт вантажопідйомного обладнання, в процесі якого виробляється повна заміна здебільшого вузлів і механізмів, демонтується кранова візок, проводяться зварювальні роботи, відновлюється геометрія крана і технічний стан металоконструкцій, замінюється електрообладнання, проводиться переклад на інший тип управління і т . Д. Все це проводиться на підставі заздалегідь підготовленого і узгодженого з замовником проекту організації ремонтних робіт.

Метою виконання капітального ремонту є відновлення справності крана в цілому.

Основним же принципом, яким ми керуємося в нашій діяльності, є врахування специфіки кожного конкретного об'єкта, що ремонтується. Далеко не завжди є можливість повністю усунути незручності для роботи цеху або виробничої дільниці. Але досвід наших фахівців дозволяє звести до мінімуму негативні наслідки і, відповідно, фінансові збитки замовника. Наша компанія напрацювала великий досвід по ремонту кранів і модернізації широкого спектра кранового обладнання та готова застосувати його для ремонту Вашого обладнання. Ми можемо забезпечити максимально швидке і якісне проведення ремонту при мінімумі незручностей для ритмічної роботи виробничого об'єкта.

Похожие публикации