Стяжка Підлоги по Маякам


Март 30, 2017 – 13:49
Ремонт в квартире сначала пол

Маяки для стяжка підлоги своїми

Маяки для стяжки підлоги - це важлива і необхідна міра при кладці поверхні. При виконанні робіт по кладці підлог, обов'язково виявляються нерівності поверхні, які необхідно усувати за допомогою стяжки. Найчастіше для цієї мети використовують суміш з піску і цементу, але для того щоб вона лягла рівно, необхідні спеціальні пристосування, які вказують відхилення від рівня поверхні в різних кутах приміщення. Як цих пристосувань і виступають маяки. Установка маяків для стяжки підлоги проводиться різними способами. Все залежить від технології кладки статі, які використовуються і доступних матеріалів. Нижче описані всі способи виготовлення маяків, як вони споруджуються і в яких випадках застосовуються.

Для визначення рівня простору при стягуванні підлоги бетоном або цементом і піском застосовують кілька різновидів маячків. Матеріалом в кожному з варіантів виступає:

Дерев'яні рейки або бруски.
Профілі з металу штукатурні.
Профілі з металу для роботи з гіпсокартоном.
Труби зі сталі.
Розчин.
Гірки з розчину.
Більш детально по кожному виду:

Маяки з дерев'яних рейок або брусків. Це застарілий спосіб розмітки рівня, який зараз мало хто застосовує при будівництві. Основним матеріалом, який направляє всю конструкцію, виступає брус з дерева завширшки не менше 3 см. Для регулювання рівня маяків використовують клини з дерева, підкладки з різних матеріалів, або ж саморізи. Вручну тим чи іншим способом змінюється висота брусів, яка буде відповідати рівному рівню поверхні. Перед монтажем брус добре вимочують у воді, щоб він не вплинув на розчин. Маяки заливаються розчином, після його висихання вони виймаються, а що залишилися зазори заливаються бетоном. Рівень регулюється по висохлому розчину.

Похожие публикации