Види Підлоги в Квартирі


Март 30, 2017 – 14:07
Самовыравнивающаяся стяжка

Які варіанти підлог в

паркетЗверніть увагу! Іноді краї дощок залишають як є - плоскими. Це надає підлогового покриття «сільський» вигляд.

Найбільш твердими породами деревини для виготовлення масивних дощок вважається білий дуб, північноамериканський клен, пекан, гікон. Злегка поступаються їм по м'якості червоний дуб, білий ясен, чорний горіх, бук. Трохи м'якше буде червоне дерево і вишня. Ці породи деревини ще годяться для шикарних довговічних підлог. Чого не скажеш про сосну. Її деревина м'якша і швидко зношується.

Ламінатна підлогу в квартиріДошки для таких статей мають кілька шарів. Зазвичай використовують від трьох до п'яти шарів. Склеюють дошки між собою при підвищеному тиску і високих температурах. При цьому волокна двох сусідніх дощок розташовуються перпендикулярно один одному. Це надає більшої стабільності дошках при зміні температурно-вологого балансу в квартирі. Такі властивості дозволяють укладати клеєну дошку в місцях з підвищеною вологістю і поверх бетону.

Дерев'яна підлога з масивуПаркет також має багатошарову структуру. Верхній і нижній шар паркету виготовляють з цілісних дощок. А середній з невеликих дощечок покладених поперек перших двох. В процесі виготовлення паркетні дошки покривають захисним шаром. Це скорочує процес монтажу підлогового покриття .

Паркет вже став класикою, але досить дорогий. Зробити таку підлогу рівносильно заявою, що ваш дохід вище середнього рівня

Верхній шар ламінату може виглядати як дерев'яна дошка. Але це тільки зображення під деревину, нанесене на верхній шар. Для кухонь краще вибирати ламінатЗазвичай у ламінату чотири шари: нижній - стабілізуючий, середній - водостійкий з ДВП, декоративний і верхній - водовідштовхувальний з меламінового пластику.

Маючи невелику товщину, ламінат можна укладати в квартирах з низькою стелею, прямо на бетонну основу. Його верхній шар витримує натиск каблуків і кігтів тварин. Тому ламінат можна стелити в передпокої. Пошкоджена дошка не піддається реставрації. Але її можна легко замінити.

Ламінатна підлогу укладається дуже швидко - удвох можна впоратися за день-два, залежно від розмірів приміщення

Похожие публикации