Вирівнююча Підлога


Апрель 20, 2017 – 21:47
Как выровнять пол своими

вирівнюючий підлогу

Застосування суміші, що вирівнюєНерівна підлога - проблема, яка часто зустрічається не тільки в старих будівлях, але і в нових будинках. Ясна річ, з укладанням плитки, ламінату, паркету та інших підлогових покриттів доведеться почекати, оскільки спочатку необхідно вирівняти підлогу. Вирівнюючі суміші для підлоги - чудовий матеріал, за допомогою якого прискорюється дана процедура і поліпшується якість кінцевого результату. Чому? Тому що модифікатори, що входять до складу таких сумішей, мають гарну адгезію, еластичністю і відмінною здатністю до самовирівнювання.

Найчастіше, основою для вирівнюючої суміші є всім відомий цемент. А також це може бути гіпс, тоді колір стяжки виходить бежевим або світло-кремовим. Ця особливість може налякати непрофесійних будівельників, але нічого дивного немає, колір нормальний.

Ще однією особливістю можна назвати додавання спецдобавок, вони збільшують пластичність матеріалу, плинність. Більш того, в деяких сумішах можуть бути синтетичні волокна. У зв'язку з тим, що склад сумішей специфічний, поява тріщин і мікротріщин в стягуванні стає малоймовірним. вирівнювання підлогиЗвичайно, якщо дотримуються всі пункти інструкції та термін зберігання суміші не перевищує трьох місяців.

Важливо: якщо матеріал прострочений, стяжка вийде , але у неї вже будуть погіршені характеристики.

Що стосується класифікації, що розглядаються суміші можуть бути вирівнюючими і самовирівнюються, які в свою чергу застосовуються для нанесення початкового або фінішного шару.

Ось так виглядає хороший результат вирівнювання нерівностей

Різниця між сумішами полягає в способі роботи з ними. Наприклад, самовирівнюючі суміші розтікаються практично без участі людини. Якщо приміщення має значні розміри, суміші заливаються з допомогою перекачувальних пристроїв, тобто насосів. А ось що вирівнюють суміші вимагають активної участі: їх необхідно розмазувати шпателем вручну. Це означає, що самовирівнюючі суміші мають більшу плинністю.

Якщо розглянути дане питання ретельніше, можна помітити, що саморозтікається швидко тверднуть і призначені для вирівнювання, нівелювання підстав. Їх основне призначення - підготовка підлог, наприклад, з бетону, дерева, гіпсу під наступне укладання ковроліну, пробки, лінолеуму, керамічної плитки.

Похожие публикации