Вирівняти Пол


Март 30, 2017 – 13:52
Как выровнять бетонный пол

Як вирівняти підлогу фанерою

Бетонне покриття - сучасна основа підлоги в нинішньому житловому будівництві. Він є міцним, стійким і надійним. У квартирі на нього укладають ламінат, ковролін, керамічну плитку і багато іншого.

Пол вирівняти , стіни або інші поверхні - ці роботи не мають на меті створення естетичного вигляду житла, однак вони відіграють величезну роль у створенні естетики. До всього іншого, коли поверхня нерівна, може наступити передчасне зношення покриття. Плитка або лінолеум можуть зламатися або стертися, на підлозі можуть утворитися розриви, тріщини. З тих же причин не варто укладати покриття на стяжку, неякісно виконану.

Вирівняти бетонний базис під майбутнє покриття не так просто, як може здатися на перший погляд. Недоліком бетонної підлоги є те, що з часом, не дивлячись на міцність каменю, на поверхні можуть з'явитися вади (вибоїни, відколи). Вирівнювання підлоги можна виконати, не маючи профільної освіти, головне - знати всі особливості процесу.

Зміна структури такого статі може відбуватися з таких причин:

  • локальне підняття рівня через осідання будинку
  • плавні хвилясті перепади рівня підлоги через руйнування бетону
  • брижі - наслідок впливу зайвої вологи

Якщо ви шукаєте фахівця, який зможе вирівняти поверхню під укладання ламінату, керамічної плитки або іншого матеріалу для покриття підлоги, зверніться в сервіс.

способи вирівнювання

Що потрібно для приведення в порядок статі? Отримати рівну і гладку основу для укладання ламінату можна, використовуючи або стяжку, або самовирівнюючі суміші.

Щоб виконати вирівнювання бетонної підлоги (або іншого) знадобляться:

  • будівельні «маяки», за якими буде вирівнюватися поверхню
  • тара для приготування розчину
  • рівень
  • валик, дриль

Для будь-якої статі вирівнювання - ключовий етап підготовки до ремонту, фундамент.

Серед кількох способів зробити це, причому привести до ідеального стану, можуть бути використані різні засоби - все залежить від наявних умов.

Можуть бути використані:

  • суха стяжка
  • напівсуха
  • мокра

Таким чином, майстри використовують або суміш з водою, або сухий склад.

Дуже важливо змішати розчин в потрібних пропорціях. Якщо допустити навіть незначну помилку, тоді після застигання підлога може потріскатися. У ролі будівельних «маяків» можуть використовуватися вироби з гіпсу або металу. Досить часто застосовуються спеціальні натяжні нитки. Встановлюють їх на відстані від 1 до 3 метрів.

Похожие публикации