Хай-тек у вашій ванній


Октябрь 8, 2017 – 16:59
Лучшее напольное покрытие для

Ремонт гіпсокартон хайтекПеред тим, як почати ремонт, необхідно визначитися, в якому стилі інтер'єр ви будете створювати. В даний час існує багато варіантів дизайну ванної кімнати: розкішна класика, сільський кантрі, романтичний прованс, мінімалістичний хай-тек і т.д. У кожного стилю є свої образи, правила оформлення, обробка, колірна гамма, матеріали, текстури і т.д.

Крім того, в останнє місце кордону між різними стилями стають все більш розмитими. Причому до такої міри, що, часом, навіть професіонал не може точно визначити, який стиль перед ним. А що тоді робити тим, хто не спеціалізується на дизайні? Правильно, треба розглянути всі можливі варіанти оформлення ванної, вибрати найбільш підходящий і, підготувавшись, реалізувати його.

Всегда в продаже профиль для плитки на этом сайте по лучшей цене на сегодняшний день.

Якщо ви вирішили розглянути хай-тек як стиль для ванної кімнати, то в даній статті ви почерпнете багато корисної інформації.

Хай-тек - що це за стиль?

Назва стилю хай-тек походить від англійського словосполучення high technology, що в перекладі на російську мову означає високі технології. Як видно з назви, в приміщеннях, оформлених в стилі хай-тек, використовується максимальна концентрація технологічних пристосувань на одиницю площі.

Стиль хай-тек дуже мінімалістичний: тут ви не зустрінете прикраси і декоративні елементи. Навпаки, в таких приміщеннях кожна деталь несе в собі певну функціональність.

Високі технології в хай-тек приміщеннях виражаються не тільки в наявності техніки, а й у використанні сучасних матеріалів для обробки, а також пластика і хромованою стали.

Звичайно, стиль хай-тек ніяк не можна назвати романтичним, як прованс, сільським, як кантрі, розкішним, як класику. Нижче ми докладніше розберемо, що властиво цьому стилю, і ви зрозумієте, чому.

оформлення стін

Стриманість і монохромність - ось основні характеристики оздоблення стін в цьому стилі. Найчастіше це проявляється в цегляній вкладці або використанні керамічної плитки або ПВХ-панелей одного кольору. В оформленні стін в стилі хай-тек ви ніколи не зустрінете візерунок, малюнок і орнамент.

колористика

У хай-тек ванній найбільш популярні кольори - це сірий і чорний, а також коричневі і сріблясті відтінки.

труби

У хай-тек ванній зазвичай залишають труби на увазі, що не ховаючи їх під різні гіпсокартонні панелі і декоративні шафки. Вважається, що, якщо труби прокладені відкрито, то це підкреслює стиль і надає приміщенню деяку брутальну родзинку.

аксесуари

У хай-тек ванній обов'язково буде дзеркало - чим більше, тим краще. Великі дзеркальні поверхні позитивно позначаються на сприйнятті розмірів приміщення.

Полиці в хай-тек ванній, швидше за все, будуть виконані зі скла. Воно може бути тонованим або матовим - цей вибір безпосередньо залежить від ваших індивідуальних переваг.

Взагалі, скло, дзеркала, хромований метал, глянсовий пластик - це найбільш популярні матеріали в хай-тек кімнатах. Використовуйте цей принцип при підборі аксесуарів: наприклад, купіть хромований тримач для туалетного паперу, підставку для зубних щеок, гачки для рушника і т.д. До речі, в хай-тек зовсім не місце текстилю та виготовленим з нього аксесуарам, на відміну від того ж Провансу і кантрі, де тканина - це основна текстура.

Пол і стеля

Вибір підлогового покриття та оздоблення стелі повинні проходити під «егідою» стриманості, також, як і багато іншого в стилі хай-тек. Для підлоги краще всього підійдуть наливна підлога або керамічна плитка. Все повинно бути одного кольору, без колірних акцентів і малюнків.

З стелею справа йде простіше - тут згодиться будь-який варіант обробки, крім фарбування і побілки. Натяжна (особливо глянцевий), рейковий, підвісна стеля - зустрічаються в хай-тек інтер'єрі найчастіше.

Меблі та сантехніка

Строгі форми, сучасна обробка, пластик, скло, хромована фурнітура та вставки - такою повинна бути меблі в хай-тек інтер'єрі.

Та ж строгість і простота, мінімалістичний в оформленні, висока функціональність. Ідеально для хай-тек ванній підійде душова кабіна з розширеним набором додаткових опцій - тропічний дощ, хаммам, арома-і хромотерапія, підсвічування і т.д. - це ефектно підкреслить сучасну спрямованість інтер'єру.

Як бачите, створення хай-тек інтер'єру у ванній - не дуже складне завдання. Головне - зосередитися на лаконічності форм і функціональності кожної деталі.

Похожие публикации