Ламінат Підлоговий


Март 30, 2017 – 10:52
Детский пол в комнате

Підлоговий ламінат фото

зміст:

Вибрати ламінат за ціною:

Ламінат - сучасний штучне покриття для підлоги, що складається з декількох шарів. Основа ламелей виготовляється з міцного композиту, просоченого смолами. Зазвичай це ХДФ, рідше МДФ. Далі йде шар декоративного паперу, що імітує структуру дерева або інший малюнок. Поверхня матеріалу захищена від зовнішніх впливів тонкою меламіновою плівкою. Ламінат довговічний, стійкий до стирання, простий в монтажі. Покриття даного типу розрізняються по класу, декору, фаске і кількості смуг.

У чому відмінності класів ламінату

Матеріал проходить більше 18 тестів на стійкість до стирання, ударостійкість, звукоізоляцію і т. Д. За європейським регламентом EN13329. Відповідно до отриманих значеннями покриття ділять на кілька класів:

  • 31 клас - матеріал для комерційних приміщень з легкої навантаженням: конференц-залів, невеликих офісів. Цей ламінат можна стелити в спальні або вітальні;
  • 33 клас - матеріал для комерційних приміщень з високим навантаженням: магазинів, ресторанів, фітнес-клубів. Вибрати ламінат для коридору та вітальні можна саме цього класу.

У російському стандарті передбачений також ламінат 34 класу. Це високоміцне і довговічне покриття, яке можна використовувати навіть в складських приміщеннях і коридорах громадських будівель. Який клас ламінату вибрати - залежить від умов експлуатації.

Як вибрати ламінат: відео інструкція

Залежно від характеристик ламінат можна розділити на:

Технічні характеристики ламінату

Термін служби покриттів варіюється від 5 до 20 років і багато в чому залежить від виробника і догляду за матеріалом. Перед тим як купити ламінат в інтернет магазині, в тому числі ламінат економ класу, рекомендується оцінити кілька характеристик.

товщина дошки

Чим вище показник, тим міцніше матеріал. Наприклад, вибрати ламінат для вітальні можна товщиною 7-9 мм. Він відмінно витримає вагу меблів, які не прогнеться і не деформується при якісній підготовці підстави. Для комерційних і промислових приміщень вибирають більш товсті ламелі, до 12 мм.

Тип замка

Треба відразу сказати, що деякі виробники пропонують матеріал без замків, коли ламелі монтуються на клей. Але найбільш популярним є все ж безклейове з'єднання ламелей. Тут пропонується вибір:

  • Lock-замки. Економічний варіант, при якому середній шар ламелі фрезерується, формується з'єднання шип-паз. Замок відомий також під назвами «клямка» або «забивний»;
  • Click-замки. Це більш дорогий, але і більш довговічний варіант з'єднання, при якому ламелі з'єднуються під кутом і замикаються. Профіль замку вигнутий, тому надійність фіксації забезпечена.
Похожие публикации