​Керамічна плитка і керамограніт


Январь 31, 2018 – 19:04
Модульное напольное покрытие

Керамічна плитка і керамограніт при монтажі полаДля монтажу підлогового покриття найкращим матеріалом вважається керамічна плитка, що володіє унікальними відмінними властивостями. Для підлоги використовують виріб з кераміки стійке до впливу хімічних продуктів, вологи і стирання і звичайно досить міцне. Для підлогового покриття ніколи не використовують плитку з гладкою поверхнею. Якщо в приміщенні встановлено натяжна стеля, то для більшої неповторності та оригінальності дизайну для підлоги може бути використана в якості декору дзеркальна плитка.

Купить кондиционер по самой выгодной стоимости Вы можете прямо сейчас!

Найчастіше керамічну плитку використовують при монтажі підлоги в прихожих, ванних, коридорах, холах і кухнях. Іноді можна зустріти підлогове покриття з керамічної плитки в віталень і спальнях, оскільки плитка відмінно поєднується з пристроєм теплої підлоги. Величезний вибір колірних і фактурних рішень, легкість в догляді за керамічним оздоблювальним матеріалом дає необмежені можливості в його використанні для монтажу підлогового покриття в приміщеннях різної функціональності. Вибрати і замовити потрібну плитку і керамограніт з доставкою додому можна, відвідавши інтернет магазин. Така покупка заощадить вам значну суму грошей.

Керамічна плитка і керамограніт відрізняються за методом нанесення малюнка на поверхню. Тонування поверхні керамічної плитки робиться на вже готовому виробі. Фактуру і колірну гамму керамограниту задають в самому процесі виготовлення, що робить отриманий малюнок однаковим і всередині і на поверхні. Такий підхід до нанесення малюнка, робить керамограніт значно ефективним і практичним у використанні. Під час експлуатації керамограніт практично не змінює свій вигляд, в той час як керамічна плитка може втратити первинну привабливість і потьмяніти.

Перевага керамограніта над плиткою полягає і в тому, що у нього завжди унікальний і природний малюнок. Незвичайні вкраплення і розлучення надають керамограниту схожість з природним натуральним каменем, що робить декоровані їм площині незвично красивими і оригінальними. Відмінна міцність керамічного граніту дає можливість використовувати його для монтажу підлогових покриттів в місцях мають велику механічну навантаження. Дуже часто керамограніт використовують для облаштування присадибних ділянок, терас.

Вибір залишається за вами!

Похожие публикации