​Жароміцне скло для каміна купити


Июнь 14, 2018 – 18:59
Новые напольные покрытия

У вас в будинку камін або піч? Тоді вам просто необхідно купити вогнетривке скло для каміна . Воно дозволить насолоджуватися захоплюючим танцем вогню і надійно захистить будинок від летять іскор, пожежі і псування майна. Принцип полягає в тому, що жаростойкое скло або як його ще називають прозора склокераміка, має низьке температурне розширення, здатне витримати різкі перепади температур і не руйнується навіть при температурі 700 градусів. Для порівняння звичайне промислове скло витримує температуру до 80-100 градусів.

Жаропрочное стекло для камина Вы можете приобрести на сайте http://www.busel.ua/ru/products/neoceramglass.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Загартоване скло

Жароміцне

Вогнетривке скло (Robax) для каміна і печей.

Ви називаєте розмір, ми надаємо готовий виріб з вирізами і отворами під фурнітуру.

Яке краще термостійкий посуд для каміна купити?

Термостійкість матеріалу залежить від багатьох факторів:

хімічного складу

Інтенсивності тепловіддачі на поверхні

якості поверхні

Розмірів вироби і т.д.

Термостійкість матеріалу можна підвищити загартуванням, хімічною обробкою, вогневої поліруванням. Головне, усунути дефекти поверхні скла.

Загартоване скло здатне витримувати температуру до 150 градусів, а жаропрочное і вогнетривке до 700 ° і вище. Наприклад, жаропрочное скло для каміна Robax при товщині 4-5 мм витримує перепади температур до 760 °, демонструє бездоганні експлуатаційні характеристики і висока німецька якість. А найголовніше, що матеріал має відмінну теплопровідність, прозорий колір з бурштиновим відтінком дозволяє зберегти прямі функції камінів і печей. З нього можна зробити не тільки оглядові віконця, а й інші вироби, для яких знадобиться якісне тугоплавкое скло. Матеріал міцний і довговічний, навіть 20 років служби для нього не межа.

Термостійке скло: ціна і область застосування

Зрозуміло, в порівнянні зі звичайним промисловим склом термостойкое і жаропрочное коштує трохи дорожче, але і експлуатаційні характеристики матеріалів не порівняти. Його можна встановити в дров'яні і вугільні печі, освітлювальні прилади високої інтенсивності, використовувати в якості оглядових вікон, і, звичайно ж, скло вогнетривке для каміна купити.

Матеріал не тільки надійно захистить будинок від пожежі, а й прікамінную зону, підлогове покриття від летять іскор, збереже естетичну привабливість. За скільки можна жаропрочное скло для каміна купити в СПб сказати складно. Кінцева ціна безпосередньо залежить від:

габаритів вироби

товщини матеріалу

Якості і популярності виробника

Переліку додаткових послуг (різання, полірування, виготовлення отворів, доставка, монтаж).

Тому в кожному конкретному випадку ціна виробу розраховується індивідуально.

Похожие публикации