Красиві Підлоги Фото


Март 30, 2017 – 13:31
Сухая смесь для выравнивания

Красиві підлоги фото

Одні дизайнери охоче використовують в своїх проектах наливні підлоги, інші обходять їх стороною. Комусь вдається вдало вписати їх в інтер'єр квартири, а десь вони виглядають відверто невдало і навіть псують обстановку. Розглянемо приклади наливних підлог, а також їх плюси і мінуси.

плюси

1. Рівне безшовне покриття

Ключова перевага наливних підлог - ідеально рівне безшовне покриття. Пол виглядає акуратним, його поверхня виглядає вкрай естетично.

2. Декоративність

За допомогою цього покриття можна імітувати візерунок натурального каменю або мозаїчного статі, створювати картини з ефектом 3D, прикрашати поверхню химерними лініями і мальовничими розводами, «постелити» під ноги квіткову галявину або «розкидати» морську гальку.

3. Різноманіття кольорів

Наливні підлоги бувають і однотонними. Причому палітра кольорів і відтінків настільки різноманітна, що можна підібрати тон, що ідеально підходить до будь-якого інтер'єру.

4. Зносостійкість

Досить міцне, зносостійке покриття, здатне прослужити не одне десятиліття. Крім того, на таких підлогах не залишається подряпин і вм'ятин від ніжок меблів.

5. Зручність догляду

Наливні підлоги неймовірно прості в догляді і не бояться агресивної побутової хімії. У них не втоптується бруд, завдяки монолітної поверхні ніде не накопичується пил

6. Практичність

Наливні підлоги не бояться вологи, вони підходять для приміщень з високим рівнем вологості: на кухнях, в санвузлах.

7. Безпека

Матеріали, використовувані для пристрою наливної підлоги, після застигання абсолютно безпечні, нетоксичні, пожежобезпечні. Такі підлоги не виділяють ніякого специфічного запаху і можуть використовуватися без побоювань.

8. Можна використовувати у вигляді чорнового покриття

Будівельниками часто використовують наливні підлоги як чорнове покриття: вони ідеально вирівнюють поверхню і відрізняються не дуже складною (для професіоналів) технологією монтажу.

мінуси

1. Холодне покриття

Наливні підлоги - не самі теплі, що важливо для любителів ходити босоніж. Однак покриття прекрасно поєднується з теплою підлогою, так що цей недолік можна обійти.

Похожие публикации