​Наповнювачі для мяких меблів


Декабрь 7, 2018 – 12:07
Новые напольные покрытия

Традиційно в будь-якій квартирі коштує м'які меблі, яка використовується щодня. І дуже багато значить, крім того, що вона повинна бути красивою, необхідно, щоб вона була практичною, функціональної і надійною.

Диван або крісло - це каркас, на якому кріпиться оббивка з наповнювачем. В якості наповнювача довгий час використовувалися пружини, але останнім часом стали використовувати пінополіуретан і латекс. Більш традиційними вважаються:

Качественные вейпы и жидкости для электронных сигарет Вы можете приобрести в магазине vape shop по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

кінський волос

кокосовий ОЧЕС

морська трава

ватин

поролон.

Останнім часом все частіше стали використовувати синтетичні наповнювачі, такі як неткане полотно, холлофайбер, синтепон, пінополіуретан і інші.

Вибір наповнювача для дивана

Часто, купуючи м'які меблі, люди не звертають уваги на те, з якого наповнювача вона зроблена, тому через 2-3 роки доводиться, або віддавати в ремонт для зміни наповнювача, або викидати. Однак всі ці дії досить накладних. Щоб не доводилося витрачати зайві гроші, краще за все відразу звернути увагу на матеріал, який використаний в якості наповнювача.

Традиційно найбільш довговічними вважаються пружинні дивани і крісла, загорнуті в декілька шарів натуральними наповнювачами. Найдорожчим наповнювачем на сьогоднішній день вважається латекс, який тримає форму до 10 років і вважається гіпоалергенним.

Непоганим варіантом вважається меблі з наповненням синтепоном. Він досить довговічний, коштує недорого, має хорошу пружність, легкий і гігроскопічний. Також досить економічною вважається м'які меблі з використанням поліуретану в якості наповнювача - коштує він недорого, досить добре і довго може зберігати форму.

Найдешевший варіант - це дивани з поролоновим наповнювачем. Правда, він швидко зношується, але в цьому випадку можна купити поролон і навіть самостійно замінити його. Дуже хорошим наповнювачем вважається холлофайбер, однак, його вартість набагато вище, ніж у синтепону або поролону, хоча і краще зберігає свою форму.

При виборі диванів, необхідно враховувати те, в якому варіанті найчастіше його будуть експлуатувати. Якщо правильно підібрати диван, то можна довго насолоджуватися прекрасною і комфортними меблями. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних крісел, диванів, які виготовляються вітчизняними та іноземними виробниками, серед яких можна зробити свій вибір якісних м'яких меблів, яка буде довго служити, і давати комфорт.

Похожие публикации