​Підвісна стеля своїми руками


Февраль 7, 2019 – 18:59
напольные покрытия оптом

Підвісна стеля в приміщенні - це не завжди примха господаря, але іноді і мудре рішення проблеми приховування електропроводки, вентиляційних коробів і дефектів основного потолка.Как в туалеті або ванній зробити своїми руками підвісна стеля з пластикових панелей ПВХ ...

Ассортимент качественной мототехники смотри список тут, широкий ассортимент товаров и их выгодная стоимость Вас приятно удивит.

Обсипається або пожовклий від протікання стелю у ванній або туалеті досить часте явище. Як і яким матеріалом обробити стелю так, щоб не повертатися до цього питання найближчим часом.

Одним з найбільш поширених і недорогих матеріалів вважаються пластикові стельові панелі ПВХ.

Пластикова панель ПВХ має цілу низку переваг: не боїться вологи, такі панелі легко транспортувати, так як мають малу вагу, асортимент представлених панелей має широку гаму кольорів.

Одним великим мінусом панелей є їх слабка стійкість до вогню.

Перед тим як почати монтаж підвісної стелі, покриття старого стелі бажано очистити від обсипається штукатурки, відшаровується фарби або крейди, після чого стеля обробляється грунтом з антигрибковой добавкою.

Цей захід дозволить захистити нову стелю від падаючого крейди або штукатурки, а на старому стелі не буде заводитися цвіль.

Зазвичай, в підвісній стелі встановлюються точкові світильники, тому перед монтажем обрешітки необхідно зробити розводку проводів для світла. При монтажі електропроводки необхідно дотримуватися всіх правил монтажу, проводи повинні бути міцно закріплені на основному стелі, а в місцях світильників зроблені необхідні відводи.

Для монтажу точкових світильників в панелях ПВХ необхідно використовувати лампи потужністю дозволеної виробником панелей, при використанні занадто потужних ламп можлива оплавлення і деформація панелі, тому найкраще використовувати світлодіодне освітлення.

Похожие публикации