​Підготуй свій будинок на зиму 2018 року


Ноябрь 9, 2018 – 21:03
Виниловое покрытие фото

Протягом останніх двох днів ми спостерігали, як у Великій Британії з'являються особливо привабливі умови. У деяких частинах країни прогнозується, що температура може знизитися до -10 градусів за Цельсієм, що спричинить широке порушення школ та туристичних мереж. Це досить легко, щоб завершити в теплу зимовій шапці і потягнути на шерстяну шапку, але робити те ж саме для вашого будинку це інше підприємство взагалі. Ось як гарантувати, що ваш будинок готовий до того, що виглядає як гірко-холодний зимовий сезон.

Втрата тепла

Як стверджує будь-який домовласник, потепління вашого будинку є дорогим бізнесом. Незалежно від того, чи працюєте ви з газового котла або електричних нагрівачів, виховання температури в домі є важким у кошельці. Один з найдорожчих аспектів нагрівання вашого будинку відбувається через тепла втрати, що багато будинків досвід. Ви можете скористатися калькуляторами втрат тепла, щоб дізнатись, скільки втрачено через погану ізоляцію, вікна з одним склінням та двері низької якості. Працюючи зробити ваш будинок більш енергоефективним, можна зберегти тепло і заощадити значну суму грошей.

Підготовка до вживання

Коли вода замерзає, вона розкладається в лід. Якщо вам не пощастило мати старі внутрішні труби у вашому домі, вони можуть бути під напругою напругою в холодну оснастку. Це повинно відбутися тільки у вашому будинку раз, щоб ви цілком усвідомлювали це, але вибухові труби - це жахлива справа, з якою доведеться мати справу. Найкращий спосіб підготуватися до цього полягає у забезпеченні того, щоб ваша сантехнічна система була в курсі ізольованих труб, а також знати, де знайти запорний кран вашого будинку, якщо труби лопнуть.

Функціональний котел

Перебуваючи на сантехнічній частині речей, ми всі знаємо, що котли, що упаковуються в середині грудня, є матеріалом кошмарів. Це, як правило, трапляється з добре використаними старими одиницями. Частини можуть зноситись із зносом, і зміни температури можуть посилити існуючі проблеми. Іноді це може бути цінним заняттям для того, щоб отримати водопровідник, щоб надати поточному котлу сервіс восени, щоб висвітлити будь-які потенційні проблеми, перш ніж вони зроблять вас зненацька.

Будьте готові до найгірших

Багато речей, на які слід звернути увагу вище, - це запобіжні заходи, і вони повинні залишити вас у належному стані, якщо ртуть продовжуватиме падати протягом наступного місяця або двох. Справа в тому, що деякі речі можуть змусити вас зненацька, і погода може похвалитися багатьма способами. Останній раз, коли в Великобританії була сильна зима, було 2010 рік, і деякі будинки втратили владу в розпал снігопаду. Якщо це станеться знову, ви можете отримати найкращу підготовку, якщо матимете аварійний комплект, і знати про те, як перекрутити штепсельні вилки, якщо ваші запобіжники йдуть.

Там неможливо сказати, наскільки холодно ця зима, але, маючи адекватні підготовки, це гарантує, що вас не потраплять до наступного холодного оснащення. Холодні умови, ймовірно, вплинуть на тих, хто володіє будинками, побудованими більше 50 років тому. Ці будинки знаходяться в часі від ізоляції порожнини горища та стіни, і стандартними є будинки з подвійним склінням.

Як згадувалося вище, все, що ви можете зробити протягом літніх місяців, щоб зробити ваш будинок більш енергоефективним, - це варта інвестицій. Ці оновлення не тільки заощадять вам гроші на вашому рахунку за опалення, коли настане зима, вони також додадуть цінності у вашому домі та нададуть вам кращу ціну, якщо ви думаєте про продаж у найближчі роки.

Похожие публикации