​Плюси і мінуси натяжних стель


Сентябрь 9, 2017 – 20:11
Оштукатуривание стен своими

В даний час натяжні стелі є одним з найпрогресивніших і надійних способів обробки житла. Перша згадка даного предмета було зафіксовано ще в 60-х роках 20 століття. Основою сучасної версії служить спеціальна вінілова плівка, що натягується фахівцями на особливий металевий каркас. Сьогодні, натяжна стеля здатний вирішити безліч найрізноманітніших проблем, пов'язаних з нерівною поверхнею або недостатнім вільним місцем.

Основні переваги стель:

Можливість ідеального вирівнювання поверхні стелі без капітельного ремонту або реконструкцій. Так, досвідчений майстер всього за кілька годин зможе створити справжній шедевр, що відрізняється ідеальною гладкістю і рівномірністю натягнення.

Всегда в продаже алюминиевые пороги для пола на этом сайте по лучшей цене, который Вы может приобрести прямо сейчас!

Декоративний зовнішній вигляд. Завдяки розвиненим сучасним технологіям, професіонали світу дизайну зможуть красиво обробити полотно під будь-який стиль інтер'єру.

Зважаючи на свою високу функціональність і практичність, стелі даного типу не вимагають специфічного догляду. Вони досить невибагливі і просто в експлуатації. Пара м'яких ганчірок, змочених в проточній воді, впоратися з видаленням будь-якого забруднення.

Загроза затоплення приміщення через недбайливих сусідів усунена раз і назавжди. Якісне вінілове полотно здатне витримати до 100 кілограмів тиску.

Відмінні гідроізоляційні властивості натяжних стель дозволяють встановлювати їх в абсолютно будь-яких кімнатах, включаючи ванну або приміщення з басейном.

недоліки:

Цінова категорія товару. Фінансові витрати припадають не тільки на закупівельну вартість натяжних стель, але і на оплату послуг з установки. Люди, багато років використовують даний вид обробки говорять про те, що висока якість і функціональність натяжної стелі з лишком окупають витрати на установку.

Істотний недолік може бути виділений тільки один - легка травматичність використовуваних матеріалів. Вінілову плівку легко можна проколоти будь-яким гострим або сильно розігрітим предметом. У зв'язку з цим очищати стелю можна буде тільки за допомогою м'яким губок і ганчірок, не допускаючи наближення до плівці навіть щітки середньої жорсткості.

Висновок простий: натяжні стелі - вірне рішення для будь-якої людини, що бажає придбати високоякісний товар для довгострокового використання. Купуючи такі вироби, ви йдете в ногу з часом, ними не соромно буде похвалитися перед гостями.

Похожие публикации