​Підлоги з мармуру


Июль 22, 2017 – 19:16
Популярные типы напольных

Підлоги з мармуру чудово переносять вологість саме з цього їх найчастіше укладають у ванній кімнаті, на балконах, на терасах, в камінних залах.

Заказать профессиональный монтаж мраморного пола Вы можете на сайте http://piramida-ug.com.ua/poly-iz-mramora по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наша компанія виконає різання мармурової плитки до потрібного розміру. Під замовлення ми виготовимо мармурові підлоги з мозаїчним малюнком. Підлоги з мармуру це довговічність і практичність мармурових інтер'єрів. Наша компанія виконує завмер, різання, укладання та полірування мармурової підлоги в офісах, квартирах, котеджах. Ми працюємо з натуральним мармуром виконуючи обробку приміщень під ключ за ціною без націнки посередників - мармурові сходи і ступені, обробка підлоги і стін. Ви можете скористатися безкоштовною послугою попереднього розрахунку вартості робіт по мармуру.

Мармурові підлоги можна укладати всередині приміщень - ванні кімнати, холи, сходи з мармуру для міжповерхових сходів. Для підлог з мармуру обов'язково слід продумати укладання теплих підлог, якщо це житлове приміщення. Мармурові підлоги погано прогріваються без дополнітеьного обігріву. В цілому така підлога дуже довговічний і практичний, не вбирає вологу і може бути укладений в заміських будинках будь-якого типу, саунах, банних комплексах.

Укладання і пристрій підлог з мармуру

Виготовлення, пристрій і укладання підлоги з каменю зазвичай проводиться за допомогою плитки і цілісних плит. При укладанні підлог з каменю на великих площах зазвичай використовується плитка середніх розмірів. Наша компанія виконає роботи з укладання підлог з мармуру або з граніту за доступними цінами. Ми маємо власне виробництво з різання кам'яних виробів, що дає нам можливість здійснити швидку укладання статі відповідно до розмірів необхідної плитки. Компанія Стоун Профі також виконає спектр робіт з підготовки каменю до укладання та полірування по закінченню робіт. Зазвичай даний вид кам'яних підлог кладеться в торгових-центрах, офісних і бізнес-центрах, готелях і місцях з масовою прохідністю людей. Наші виробничі можливості дозволяють виконати замовлення по влаштуванню, укладання підлог з каменю на великих площах в стислі терміни. Переполіровка й полірування підлог виробляється приблизно через 10-15 років, коли кам'яну підлогу перестали мати дзеркальну поверхню. Наша компанія має все необхідне обладнання для шліфування.

Джерело http://piramida-ug.com.ua

Похожие публикации